نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/7/20      14:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:435


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
تنها مجرم زیر چتر حمایتی پلیس قرار ندارد
گروه استان ها –قزوین- دادستان عمومی و انقلاب استان گفت: در اقدامات و عملکردهای پلیس تنها مجرم است که زیر چتر حمایتی قرار ندارد و این امر بر همه مردم روشن است که پلیس به برخورد با مجرمان می پردازد و هیچ حمایتی از مجرمان نخواهد کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ،حجت الاسلام و المسلمین "اسماعیل صادقی نیارکی " در مراسم نشست مشترک پلیس و دستگاه قضا ، اظهار کرد: در عرصه نظم و امنیت تا کنون اقدامات خوبی انجام شده است اما هنوز راه های نرفته زیادی وجود دارد که باید با قدرت و دقت برای رسیدن به هدف غایی حرکت کرد.

وی افزود: نظم، امنیت و اجرای قانون به سادگی امکان پذیر نیست بلکه موانع و مشکلات زیادی وجود دارد اما ما باید به دنبال آن باشیم که با همه سختی های موجود بتوانیم پله های ترقی را طی کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب استان یاد آور شد: قطعا حفظ امنیت و برقراری نظم کار دشواری است اما باید این را مد نظر قرار داد که در مقابله و مبارزه با اشرار نباید هیچ کوتاهی صورت گیرد بلکه باید تمامی ظرفیت را به کار گرفت و در برابر متخلفان و مجرمان ایستادگی کرد.

وی با اشاره به اینکه امنیت شوخی بردار نیست و باید با نگاهی مستمر و جدی به مسائل امنیتی نگاه کرد اضافه کرد: دشمن مدام به دنبال فعالیت و نا امنی است از این رو ساده نگریستن به مسائل امنیتی اثر گذاری نامطلوبی خواهد داشت.

صادقی نیارکی ادامه داد: با توجه به کلاهبرداری های صورت گرفته در زمینه های بانکی و اینترنتی، لازم است تا دسترسی برای پلیس ایجاد شود که در زمان آگاهی از جابه جایی های بانکی با دستور قضائی به سرعت حساب مقصد بسته شود تا امکان کلاهبرداری از طریق مجرم از بین برود و مراجع قانونی به سرعت وارد عمل شوند.

دادستان عمومی و انقلاب استان در پایان گفت: کاهش سرقت و جرایم نشان می دهد که اقدامات موثری توسط نیروی انتظامی صورت گرفته است که باید این فضا به صورت مستمر ادامه داشته باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون

ارتقاء امنیت وب با وف بومی