نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/7/20      14:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:635


نسخه چاپی
مدیریت فکر و فرهنگ جامعه نیازمند اندیشه و آستانه تحمل بالا است
گروه اسنان ها-قم -فرمانده انتظامی استان گفت: مدیریت جسم انسان ها آنقدر سخت نیست اما مدیریت فکر، فرهنگ و جامعه پذیری انسان ها ،کار بسیار سخت و سنگینی بوده و نیازمند صبر ، اندیشه و آستانه تحمل بالا است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " کاظم مجتبایی" همزمان با هفتمین روز از هفته نیروی انتظامی در آیین تجلیل از ائمه جماعات کلانتری های شهر قم با  تقدیم درود به روان شهدای دفاع مقدس ، عرصه نظم و امنیت در نیروی انتظامی و شهدای مدافع حرم و عرض تسلیت و تعزیت ایام محرم و صفر ، ابراز داشت: امیدوارم این جلسه زمینه‌ای برای پیدایش و گسترش فعالیت‌های افزون تر در معنویت و معرفت افزایی در کارکنان فرماندهی انتظامی قم باشد.

وی افزود: آنچه که همه ما به آن اعتقاد و باور داریم این است که رسالت همه پیامبران و ائمه گرانقدر چیزی به جز هدایت بشر از گمراهی نبود ، خداوند رحمان پیامبران ، ائمه و مراجع را برای هدایت بشر آفرید، به عنوان حجت و یا دلیلی که بتواند انسان ها را از گمراهی نجات و در مسیر بندگی قرار دهد.

سردار مجتبایی با اشاره به سنگینی ماموریت آن بزرگواران تاکید کرد: پرورش و مدیریت جسم انسان ها شاید آنقدر سختی و صعوبت نداشته باشد ولی کسانی که مدیریت فکر ، فرهنگ و جامعه پذیری انسان ها را به عهده دارند ، کار بسیار سخت و سنگینی  بر عهده دارند و نیازمند صبر ، اندیشه و آستانه تحمل بالا هستند.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: ما هیچگاه نباید خسته شویم و از مسیری که در پیش داریم کوتاه بیاییم بلکه باید با جدیت این مسیر را تا تحقق کامل اهداف ادامه دهیم.

سردار مجتبایی رسالت روحانیون و ائمه جماعات را در امتداد رسالت پیامبران و ائمه معصومین(ع) دانست و گفت: امیدوارم در پناه پروردگار و عنایت حضرت ولیعصر (عج) و در شهر قم با عنایت حضرت معصومه (س) ماموریت خود را به خوبی به سر انجام برسانید.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان نیز ادامه داد:  اعتقاد ما بر این است که حضور روحانیت متدین و وظیفه شناس در جمع کارکنان پرتلاش و خدوم نیروی انتظامی امری لازم و آنان را از آسیب پذیری دور خواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید حسین موجانی گفت:  استرس در کارکنان کلانتری ها وخصوصا پلیس های تخصصی زیاد است، اقامه نماز اول وقت، اثر روحی و آرامش روانی خاصی را در کارکنان ایجاد می‌کند که خود این امر اثر بسیار مثبتی را در کارکنان بر جای خواهد گذاشت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون