نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/7/20      17:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:490


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
کسب آموزه های مهارتی ، ویژگی اصلی فارغ التحصیلان دانشگاه امین
گروه ناجا – فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین تقویت حوزه های آموزشی و تحصیلات تکمیلی را از مهم ترین برنامه های اجرایی این دانشگاه برشمرد و گفت: یکی از ویژگی های اصلی فارغ التحصیلان دانشگاه امین کسب آموزه های مهارتی است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "لطفعلی بختیاری" در نشست فصلی فرماندهان و مدیران ارشد دانشگاه علوم انتظامی امین، ضمن تقدیر از زحمات کلیه همکاران و دست اندرکاران مراسم میثاق با ولایت، به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه نعمت بزرگ امنیت در کشور برقرار است و در هیچ جای دنیا مثال زدنی نیست، اشاره کرد و اظهار داشت: نعمت برقراری امنیت در کشور به دلیل زحمات شایسته و مخلصانه قشر وسیعی از نیروهای مسلح است.

وی، مراسم میثاق با ولایت با حضور فرماندهی معظم کل قوا را نقطه عطفی برای مجموعه دانشگاه امین و ناجا در سطح نیروهای مسلح برشمرد و تصریح کرد: اجرای سی و نهمین مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه امین را مدیون عنایت و توجهات حضرت ولی عصر (عج) و همه شهدا به ویژه شهدای گمنام آرمیده در میدان صبحگاه دانشگاه علوم انتظامی امین هستیم.

این مقام ارشد انتظامی به تدابیر و فرمایشات معظم له مبنی بر اجرای فعالیت های متنوع آموزشی و پژوهشی در این دانشگاه اشاره و بیان کرد: بنا بر تعبیری مهارت آموزی ها، کارورزی، اقدامات تجربی، تحقیقی و علمی این دانشگاه مورد قبول مقام معظم رهبری (مدظله العالی) واقع شده است.

سردار بختیاری با اشاره به طراحی و بازنگری دروس مهارتی در دست اقدام، خاطر نشان کرد: براساس طراحی انجام شده، بخش هایی از آموزش های مهارتی دانشجویان در مرکز علوم پایه نصر اجرا شد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از ابتکار عمل های دانشگاه امین در حوزه مهارتی، طراحی و اجرای دوره توانمندسازی اساتید، ارتقاء و تعالی اعضای هیئت علمی دانشگاه بود که برای نخستین بار توانست حجم وسیعی از این توانمندی ها را در بین دانشگاه های نیروهای مسلح به خود اختصاص دهد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در بخش تحصیلات تکمیلی، دوره دکتری در حال بازنگری و اصلاح است، گفت: مرحله بعد ارتقاء سطح نشریات، مقالات و مباحث تخصصی مربوط به امور پایان نامه ها است که در دستور کار قرار دارد.

سردار بختیاری در خاتمه ماموریت اصلی دانشگاه را ارتقاء سطح تربیت دانشجویان دینی و انقلابی در تراز انقلاب اسلامی برشمرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون