نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/7/20      17:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:546


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
نيروي انتظامي مظهر قدرت نظام و برقرار کننده امنیت پایدار
گروه استان ها – لرستان - نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه نیروی انتظامی نماد اقتدار و امنیت است، گفت: حفظ آبروی مردم به دست نیروی انتظامی است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، حجت الاسلام "سید احمد میرعمادی" در دیدار فرماندهان ، مسئولان و کارکنان فرماندهی انتظامی لرستان با اشاره به ارائه گزارش عملکرد خوب پلیس استان از سوی فرمانده انتظامی لرستان گفت: این امر نشانگر حجم عظیم ماموریت ها و وظایف نیروی انتظامی در ابعاد گوناگون است .

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی به عنوان نماد اقتدار و امنیت و مظهر قدرت نظام و برقرار کننده امنیت پایدار در جامعه مطرح است ، افزود: نیروی انتظامی مایه آرامش در جامعه است و این موضوع جای شکر دارد.

وی با اشاره به اين كه هر روز بر ماموريت هاي پليس افزوده مي شود یادآور شد: این موضوع به دلیل عملکرد مثبت نیروی انتظامی است و نیروی انتظامی تنها سازمانی است که به صورت شبانه روز پاسخگو است.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه امروز مردم، امر به معروف و نهی از منکر ، برخورد با قانون شکنان، اجرای احکام الهی، تنظیم بازار، اجرای منظم مراسم مذهبی و دینی را  از نیروی انتظامی می خواهند، تصریح کرد: این نشانه عملکرد مثبت و قاطع نیروی انتظامی است.

نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی لرستان نیز در ابعاد گوناگون موفق عمل کرده است ، افزود : ایمان و اعتقاد راسخ به خدا ، تقوا و اخلاق از جمله عواملی است که منجر به امنیت پایدار می شود.

وی با بیان اینکه تبعیت از ولایت و رهبری ، امنیت آفرین است، تصریح کرد: امروزه مستحکم ترین نظام در دنیا نظام جمهوری اسلامی ایران است و این استحکام امنیت ، در سایه ولایت و رهبری محقق شده است .

حجت الاسلام میرعمادی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی باید با بصیرت حرکت کند،افزود:  افزایش طلاق ، آسیب زدن به خانواده ها، از بین بردن امنیت روانی جامعه و رواج تهمت ها و دروغ ها توطئه های دشمن است .

امام جمعه خرم آباد در پايان ایجاد فضای التهاب در جامعه و برهم زدن آرامش و آسایش مردم را از توطئه های دشمن برشمرد و ادامه داد: امنیت اخلاقی، روحی و روانی و حفظ آبروی مردم به دست نیروی انتظامی است و ناجا در این بخش ها باید حساس باشد#.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون