نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/7/24      14:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:383


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
خلاقيت و نوآوري مؤلفه اصلي ارتقاء سطح كيفي در رزمايش های يگان ويژه
گروه ناجا - فرمانده يگان هاي ويژه ناجا گفت: خلاقيت و نوآوري، مؤلفه اصلي ارتقاء سطح كيفيت و شيوه اي نو در رزمايش های يگان ويژه است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار «حسن كرمي» در جمع کارکنان یگان های ویژه ناجا بيان كرد: بي ترديد خلاقيت و نوآوري، مؤلفه اصلي ارتقاء سطح كيفيت و شيوه اي نو در رزمايش های يگان هاي ويژه بوده كه نياز است فرماندهان و مديران توجه ويژه اي به اين مهم داشته باشند.

وي خاطر نشان كرد: بايد با هدف گذاري و تامین روش هاي جديد، برنامه ها و رزمايش ها را در طول سال بدون نقص و ايراد اجرا و از تمام توانمندي و آمادگي جسماني خود در جهت تحقق اهداف استفاده كنيم.

اين مقام ارشد انتظامي ابراز كرد: فرماندهان و مديران بايد با خدمت خالصانه تلاش کنند تا اعم کارها از جمله تمرینات، رزمایش ها و برنامه های مختلف موفق انجام شود و با برنامه ريزي و ارزيابي لازم سطح اجرايي يگان هاي ويژه ناجا را به حد بالاتري برسانند.

فرمانده يگان هاي ويژه ناجا عنوان كرد: يك مدير توانمند و با ذكاوت، مديري است كه از نظرات و ديدگاه هاي تمام افراد زير مجموعه خود استفاده كند لذا يكي از ويژگي هاي مهم در يگان هاي ويژه ناجا كه فرماندهان بايد به آن توجه ويژه اي داشته باشند، ايجاد فضايي مناسب براي اظهار نظر كليه كاركنان است تا از اين طريق به يك جمع بندي كلي در مورد اهداف خود برسند و آن را به اجرا در آوردند.

وي اظهار داشت: همكاران بايد اين نكته را مد نظر داشته باشند كه تمام برنامه هايي كه در مناسبت هاي مختلف از قبيل هفته نيروي انتظامي، هفته دفاع مقدس و ساير ماموريت ها مانند طرح دريا و اربعين حسيني انجام مي شود، همگي براي يگان هاي ويژه رزمايش محسوب شده و قابل بازبيني، بازنگري و استفاده در برنامه هاي آموزشي در سطح يگان ها است.

اين مقام ارشد انتظامي اذعان داشت: بايد در اجراي برنامه هاي مختلف بي عيب و نقص ظاهر شويم و توانمندي، سرعت عمل و دقت را مد نظر قرار دهيم چراكه اجراي نمايش يگان هاي ويژه ناجا مورد بهره برداري قرار مي گيرد و در جامعه تاثير مهمي دارد.

سردار كرمي ضمن تقدير و تشكر از كاركنان به مناسبت اجراي خوب برنامه های هفته ناجا در خصوص اعزام به ماموريت اربعين حسيني، بيان كرد: فرماندهان هر لحظه بايد نيروها را از نظر روحي و تجهيزات براي اعزام به ماموريت آماده کنند و تجارب سال هاي گذشته را مد نظر و مورد ارزيابي و بهره برداري قرار دهند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون