نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/7/25      17:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:818


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
یگان ویژه، گنجینه ای ارزنده برای نیروهای مسلح است
گروه ناجا ـ مشاور عالي معاون آموزش ستاد كل نيروهاي مسلح گفت: به لطف پروردگار، امروز یگان ويژه نيروي انتظامي اين آمادگي و توانمندي را دارد كه با هرگونه هنجارشکنی در سطح جامعه مقابله کند.

 

امير "سيد كمال پيمبري" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پليس، اظهار داشت: پلیس به عنوان تامین کننده نظم و امنیت داخلی کشور به کار گمارده شده است و تا زمانی که این دلاور مردان وظایف خود را در راه اعتلا و برقراری امنیت داخلی به نحو احسن انجام دهند، دشمن خارجی و معاندان داخلی جرأت تعدی به این مرز و بوم را نخواهند داشت.

وی تصریح کرد: نیروهای ولایی یگان ویژه به عنوان خط مقدم دفاع از کیان نظام اسلامی فعالیت دارند که تا امروز تواسته اند با حفظ و ارتقاء آمادگی خود در تمامی زمینه ها به معنای حقیقی مشت آهنین و قاطع نیروی انتظامی در مقابل مخلان نظم و امنیت باشند.

پيمبري، مطلوبیت ساختار سازمانی، به روز آوری تجهیزات و فراگیری صحیح آموزش در یگان های ویژه را مهم دانست و بیان کرد: مسئولان باید بتوانند با تلفیق نیروی انسانی و تجهیزات در سایه آموزش و تکرار آنها واحدها را در جهت هرگونه ماموریت آماده حضور در صحنه داشته باشند.

وی یادآور شد: آن چیزی که پلیس ایران را از دیگر نیروهای امنیتی متمایز می کند، وجود ایمان و اعتقاد در میان کارکنان است؛ فرمانده قوی کسی است که بتواند علاوه بر داشتن ایمان راسخ به حضرت حق در ماموریت ها، این عامل محرک معنوی را به کارکنان زیر مجموعه خود منتقل کند.

این مقام ارشد نظامي، آمادگي امروز يگان ويژه را گنجینه ای ارزنده برای نیروهای مسلح دانست و افزود: ظرفیت های بسیار بالای یگان ویژه که در حال ارتقای روزانه است برای نظام جمهوری اسلامی مایه مباهات است.

مشاور عالي معاون آموزش و پژوهش ستاد كل نيروهاي مسلح در خاتمه نتایج بازدید را راضی کننده و آمادگی یگان ویژه استان فارس را در حد مطلوب عنوان کرد و گفت: یگان هاي ويژه نيروي انتظامي به لطف پروردگار اين آمادگي و توانمندي را دارند كه با هرگونه هنجارشکنی در سطح جامعه، مقابله کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون