نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/7/26      11:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:437


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
کشف یک تن و 785 كيلوگرم مواد مخدر نتیجه تلاش پلیس کرمان وخراسان رضوی
گروه استان ها-كرمان- فرمانده انتظامي استان از كشف يك تن و 785 كيلوگرم مواد مخدر در كرمان با همکاری اطلاعاتی پلیس خراسان رضوی خبر داد.

 

"سردار رضا بني اسدي فر " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس ، گفت: در راستای مبارزه بی امان با قاچاق مواد مخدر ، ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری اطلاعاتي پلیس خراسان رضوی از نگهداری و دپو محموله سنگین مواد مخدر در شهر کرمان باخبر شدند و بررسی و شناسایی موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: در این رابطه سه اکیپ از ماموران مواد مخدر استان پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل دپوي موادمخدر اعزام شدند و در بازرسی از آن يك تن و131کیلو گرم تریاک و30کیلو گرم حشیش کشف کردند.

سردار بني اسدي فر درتشريح عملیات دیگراین فرماندهی افزود: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نرماشير نيز در راستاي مبارزه با قاچاقچيان مواد مخدر، هنگام بازرسي خودروهاي عبوري درمحوراصلي شهرستان به يک دستگاه خودرو تريلر كانتينر دار كه ازسمت شرق كشور به مقصد تهران درحركت بود مشكوك و پس از توقيف و بازرسي آن 189كيلو گرم هروئين را که به طرز بسيار ماهرانه و حرفه اي در خودرو جاسازشده بود را کشف كردند.

وي در خصوص كشف 435 كيلوگرم ترياك در شهرستان كهنوج افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان هاي "کهنوج، رودبارجنوب و عنبرآباد" با انجام يک سري کار فنی و اطلاعاتي مشترك، پس از شناسايي مسير تردد قاچاقچيان و کنترل خودروهاي عبوري در محور "کهنوج-جیرفت" سه خودرو قاچاقچيان را كه در پوشش خانوادگی بودند شناسایی و دستور توقف آنها را صادر کردند.

سردار بني اسدي فر بيان كرد: رانندگان خودروها بدون توجه به دستور ايست ماموران قصد فرار داشتند كه با سرعت عمل ماموران به ناچار توقف کردند و در بازرسي از اين سه خودرو 435 كيلوگرم ترياک كشف و 6 نفر متهم نیز در این رابطه دستگیر شدند.

بني اسدي فر ادامه داد: در مجموع این سه عملیات یک تن و566 کیلوگرم ترياك ، 189 كيلوگرم هروئين و 30 كيلوگرم حشيش كشف، 9 نفر متهم دستگیر و 5 دستگاه خودرو توقیف كه به همراه مواد کشف شده براي سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامي استان در پايان ضمن اشاره به عزم راسخ پليس مبارزه با مواد مخدر اين استان در راستاي مبارزه بي امان و گسترده با سوداگران مرگ، بيان داشت: در کنار سعي و تلاش شبانه روزي پليس، همواره مشارکت شهروندان عزيز نقش مهمي در شناسايي و برخورد با سوداگران مرگ و نجات نسل آينده از اين پديده شوم اجتماعي ايفا مي کند و اشرار و قاچاقچيان بدانند پلیس با تلاش شبانه روزی و رصد کردن مداوم باندهاي توزيع کننده مواد مخدر اجازه نخواهد داد اين افراد سودجو به اهداف پليد خود دست پيدا کنند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون