نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/7/26      17:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:404


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
اجرای تدابیر انديشیده شده یگان ویژه جهت رفاه زائران اربعین در مرز مهران/ضرورت اجرای طرح های کنترلی برای جلوگیری از تردد زائران فاقد مجوز در مرز مهران
گروه ناجا_ فرمانده یگان ویژه استان ایلام ملاحظات امنیتی وکنترلی را از اولویت های یگان ویژه در مراسم اربعین حسینی (ع)دانست و گفت: از هم اکنون یگان ویژه با آمادگی کامل تدابیر انديشیده شده جهت رفاه زائران اربعین حسيني درمرز مهران را اجرا می کند.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد علیزمانی" در بازدید از مرز مهران ایجاد طرح های کنترلی برای جلوگیری از تردد زائران فاقد مجوز در اربعین ضروری دانست و اظهار داشت: خروج از مرز مهران برای شرکت در مراسم معنوی اربعین حسینی (ع) فقط با ویزا و گذرنامه امکان پذیر است.

وی با اشاره به پیش‌بینی افزایش تردد جمعیت و ایجاد طرح های کنترلی از منطقه "پل زائر" تا "پایانه مرزی مهران" توسط یگان ویژه انجام می شود، افزود: برای مدیریت صحیح جمعیت در ایام اربعین و جلوگیری از تردد زائران فاقد مجوز، ایجاد لایه های کنترلی در دستور کار یگان ویژه قرار گرفته است که قبل از مراسم اربعین حسینی به پایان می رسد.

فرمانده یگان ویژه استان ایلام با تأکيد بر آمادگي این یگان براي تامین امنیت مراسم اربعين حسینی (ع) و تسهیل تردد زوار حسینی (ع) گفت: مصمم هستيم با همراهي و همکاري ساير نهادها و ارگان ها بهترين و بيشترين خدمات را به زائران ارایه دهیم.

علیزمانی، با بیان اینکه پیش بینی می شود اربعین امسال تردد زوار در مرز مهران نسبت به سال گذشته افزایش یابد، خاطرنشان کرد: در ارزیابی به عمل آمده از مرز مهران باید کارهای عمرانی نیمه‌تمام به اتمام برسد تا شرایطی فراهم شود، تردد زائران با مشکل مواجه نشود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: زائران اربعین حسینی (ع) باید گذرنامه و ویزای معتبر به همراه داشته باشند و از خروج کسانی که مدارک قانونی ندارند، جلوگیری به عمل می آید.

علیزمانی، با اشاره به در پیش بودن آیین اربعین و تردد زوار ایرانی به عتبات عالیات از مرز مهران بیان کرد: دستگاه های دولتی و مسئولان استان باید در ایام اربعین خدمات رسانی به زوار اباعبدالله الحسین (ع) را با تجهیز امکانات در مسیرهای منتهی به مرز مهران انجام دهند.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون