نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/7/26      17:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:327


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
سارق حرفه ای در پایتخت به دام افتاد/ شناسایی 40 تن از مالباختگان
گروه استان ها- تهران بزرگ - رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، از دستگیری سارق بانک در حوزه کلانتری 105 سنایی، خبر داد و گفت: تا کنون 40 تن از مالباختگان شناسایی شدند.

 

 

 

سرهنگ "رضا بستو"، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی اطلاع از حضور سارق در داخل یکی از بانک های سطح حوزه استحفاظی کلانتری 105 سنایی و بازکردن درب خودپرداز آن، بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری مربوطه برای بررسی و دستگیری متهم اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی، با اشاره به دستگیری سارق در یک عملیات ضربتی، تصریح کرد: متهم به کلانتری منتقل و در بازجویی انجام شده، ضمن پذیرش بزه انتسابی، اقرار کرد که اموال مسروقه را در مخفیگاهش در مرکز تهران پنهان کرده است ؛ همچنین در تحقیقات انجام شده مشخص شد که وی دارای چندین سابقه ثبت سرقت بوده است.

بستو ادامه داد: با هماهنگی مقام قضائی، تیمی برای بازرسی از مخفیگاه متهم، اعزام که در بازرسی انجام شده 145 دستگاه دوربين مدار بسته و 83 دستگاه انواع گوشي موبايل، 38 دستگاه لپ تاپ و تعدادی تبلت، پنل، فلش مموري، ضبط، پنل و باند خودرو ، دارو های غیر مجاز و قاچاق و ... کشف شد.

وی ادامه داد: از مخفیگاه متهم علاوه بر اموال مسروقه، مقادیری مواد مخدر کشف شد که متعاقب آن اموال مسروقه و مواد مخدر کشف شده به کلانتری انتقال و پرونده سارق وارد مرحله بعدی شد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، عنوان داشت: با تحقیقاتی که ماموران انتظامی انجام دادند، تا کنون 40 نفر از مالباختگان شناسایی و شناسایی دیگر مالباختکان نیز در دستور کار ماموران کلانتری 105 سنایی قرار دارد.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون