نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/7/27      12:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:518


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
کشف 7 تن انواع موادمخدر در سیستان و بلوچستان
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان- فرمانده انتظامي استان از کشف هفت تن انواع موادمخدر طي چند عملیات جداگانه خبر داد.

سردار "محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستاي مقابله با قاچاقچيان موادمخدر، پليس مبارزه با مواد مخدر با تلاش شبانه روزي و اقدامات فني و اطلاعاتي طي 10 روز گذشته، چند طرح مقابله با قاچاقچیان با عنوان طرح محرم را اجرا کرد.

وي افزود: اين طرح با همکاری پليس مبارزه با مواد مخدر، قرارگاه عملیاتی عمار و پلیس شهرستان هاي ایرانشهر و سراوان اجرا شد که طی آن 9 دستگاه خودرو توقیف، 10 قاچاقچی دستگیر و دو قاچاقچی به هلاکت رسیدند.

اين مقام انتظامي تصریح کرد: با تلاش ماموران طی این مدت هفت تن انواع مواد مخدر شامل 6 تن و 700 کيلوگرم ترياک و 30 کيلوگرم مرفین و 270 کیلوگرم حشيش کشف شد.

سردار قنبری در پایان با اشاره به اینکه برای کاهش تبعات اجتماعي ناشي از مواد مخدر خانواده ها پليس را در دستگيري قاچاقچيان ياري كنند، خاطرنشان کرد: يکي از ماموريت هاي مهم پليس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداري، خريد و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلاي خانمان سوز جامعه است لذا مردم شریف استان سیستان و بلوچستان می تواند اطلاعات خود را در این حوزه از طریق تلفن 110 در اختیار پلیس قرار دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون