نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/7/27      16:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:241


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
نیروی انسانی سالم و متعهد نقش به سزایی در انجام بهینه ماموریت ها دارد
گروه استان ها- خراسان شمالی- فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه نیروی انسانی سالم و متعهد نقش به سزایی در انجام بهینه ماموریت ها دارد، گفت: مومن بودن، ولایی بودن و مجاهد و بصیر بودن از نشانه های نیروی انسانی سالم و متعهد است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"علیرضا مظاهری" در جلسه جمع بندی نتایج نظارت تخصصی از بازرسی فرماندهی انتظامی استان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام، اظهار داشت: انجام بازرسی و بازدید ها به ما کمک می کند تا در جهت رفع معایب کوشا باشیم.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود: ناجا به لحاظ موقعیت سیاسی و اجتماعی که در سطح جامعه دارد از جایگاه بسیار ارزشمندی برخوردار است که این باعث افتخار ماست.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی خاطر نشان کرد: امنیت موجود در کشور به برکت خون پاک شهدا و مشارکت مردم و همچنین رهبری های ولی امر مسلمین جهان و همه نیروی های مسلح به وجود آمده است.

سردار علیرضا مظاهری با اشاره به اینکه انسان محوری، رویکرد اصلی ناجا است، یاد آور شد: نیروی انسانی سالم و متعهد نقش بسزایی در انجام بهینه ماموریت ها دارد.

وی تعامل مسئولان و مردم استان را با این فرماندهی بسیار مثبت برشمرد و تاکید کرد: با تلاش همکاران و تعامل و همکاری مسئولان و مردم شریف استان اقدامات بسیار ارزشمندی در بحث ارتقاء امنیت در این استان صورت گرفته است.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی در پایان با اشاره به کاهش 50 درصدی سوانح و حوادث در مجموعه انتظامی استان، اظهار داشت: در حوزه های مختلف تلاش های خوبی صورت گرفته که ما امروز شاهد کاهش 10 درصدی سرقت های کلان و همچنین افزایش 22 درصدی کشفیات مواد مخدر در استان هستیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون