نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/8/23      8:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:460


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
نيم تن ترياك در شهرستان نهبندان کشف شد
گروه استان ها-خراسان جنوبی-فرمانده انتظامی استان گفت : در عمليات مأموران انتظامي شهرستان"نهبندان" مقدار 578کيلوگرم ترياک کشف شد.
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "مجید شجاع" در تشريح این خبر اظهار داشت : مأموران انتظامي شهرستان نهبندان با کسب خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محورهای فرعی شهرستان بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود : تعدادی از ماموران انتظامی برای انجام گشت زنی و کنترل تردد قاچاقچیان در سطح منطقه اعزام شدند که با کنترل محورهای عبوری يك خودروی سواري آردي که با سرعت زیاد در حركت بود شناسایی و آن را متوقف کردند.

شجاع در ادامه گفت : مأموران در بررسی از خودرو 578کیلو گرم تریاک کشف کردند که در این رابطه يك  خودروی  سواري سمند كه به عنوان راه پاك كن قصد انتقال و جابه جايي اين محموله را داشت توقيف و دو متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامي استان خراسان جنوبی تصريح كرد: مبارزه با توزيع كنندگان مواد مخدر و سوداگران مرگ اولويت كاري پليس بوده و پليس به هيچ وجه اجازه جولان به قاچاقچيان مواد مخدر نخواهد داد.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون

ارتقاء امنیت وب با وف بومی