نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/8/23      8:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:133


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
کلانتری ها باید حافظ شأن و شخصیت شهروندان باشند/ارتقای مهارت های تیراندازی و دفاع شخصی کارکنان کلانتری از دیگر برنامه های پلیس پایتخت
گروه استان ها - تهران بزرگ - رئیس پلیس پایتخت با اشاره به این که کلانتری ها باید حافظ شأن و شخصیت شهروندان باشند، گفت: طرح تحول کلانتری ها گامی برای ارتقای امنیت و رضایتمندی شهروندان و رعایت حقوق آنان است.
 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی"   در جلسه کمیسیون تحول کلانتری ها  که با حضور روسای پلیس های تخصصی و سرکلانتران تهران برگزار شد، گفت: در راستای فرامین مقام معظم رهبری و با تدبیر فرمانده ناجا شورای عالی تحول کلانتری ها تشکیل شد که در تهران بزرگ کمیسیون مربوطه و کمیته های ۹ گانه در راستای ارتقای وضعیت فیزیکی و نیروهای کلانتری، شکل گرفت.

رئیس پلیس پایتخت افزود: مهمترین رکن ناجا، کلانتری ها هستند و باید تمام توان این مقرها، احترام و تکریم ارباب رجوع باشد.

وی با اشاره به این که کلانتری ها باید حافظ شأن و شخصیت شهروندان باشند، گفت: طرح تحول کلانتری ها گامی برای ارتقای امنیت و رضایتمندی شهروندان و رعایت حقوق شهروندی است.

سردار رحیمی تاکید کرد: کلانتری ها از آنجا که به امور شهروندان رسیدگی می کنند باید رو به رشد و تحول باشند و این تحول با ارائه آموزش و نظارت همراه است.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: هیچ کار خیری بالاتر از حل مشکل مردم نیست و این عبادت بزرگی است و خدمت توام با کرامت در دستور کار کلانتری ها قرار دارد؛ در این راستا بر آموزش حقوق شهروندی تاکید فراوان داریم.

وی ارتقای مهارت های تیراندازی، دفاع شخصی و آمادگی جسمانی را از دیگر برنامه های پلیس پایتخت برای نیروهای کلانتری عنوان کرد و افزود: ارائه این آموزش ها در ماموریت ها سبب کارآمدی پلیس و در نتیجه ارتقای امنیت می شود.

رئیس پلیس پایتخت یکی دیگر از برنامه های مهم این طرح را ارتقای مهارت رفتاری و منش پلیسی در کلانتری ها دانست که در مواجهه با شهروندان به ویژه بزه دیدگان موجب افزایش احساس امنیت می شود./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون