نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/8/23      10:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:214


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
رفع محدودیت تردد کامیون و کامیونت در جاده ایلام - مهران/جاده های ایلام باز است
گروه استان ها-ایلام-رئیس پلیس راه استان با اشاره به اینکه هیچ گونه مشکلی در محورهای مواصلاتی ایلام دیده نمی شود و تمامی جاده ها باز است، گفت: با خروج زائران از مرز مهران محدودیت تردد کامیون و کامیونت در جاده های استان برداشته شد.
 
 

 

سرهنگ "رضا همتی زاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: بعد از زلزله ای که در استان ایلام و استان های همجوار به وقوع پیوست در بعضی از محورهای مواصلاتی از جمله محور "سرابله" به سمت تقاطع "کارزان" موجب ریزش کوه و بسته شدن این نقاط شد که همکاران در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و همچنین پلیس راه انتظامی، آن نقاط را پاکسازی کردند و در حال حاضر هیچ گونه مشکلی در محورهای مواصلاتی در این راستا نداریم.

وی با بیان اینکه شرکت مسافربری برکت خدمات حمل و نقل مسافر را انجام می دهد ،گفت: تعداد اندکی از زائرانی که در کشور عراق باقی مانده بودند به سمت استان ایلام در حال بازگشت هستند که در این راستا همه همکاران در حال خدمات رسانی به زائران هستند.

رئیس پلیس راه ایلام افزود: با خالی شدن شهر مهران از زائران اربعین، طرح محدودیت تردد خودروهای سنگین در محورهای مواصلاتی و به ویژه جاده ایلام  - مهران لغو و تردد تریلی،کامیون و کامیونت در این محور از سر گرفته شد.

سرهنگ همتی زاده افزود: با توجه به این که طرح ترافیکی اربعین حسینی به نحو مطلوبی در ایام اربعین صورت گرفت و زحمات یک ساله همه همکاران به بار نشست با کاهش ۵۰ درصدی تصادفات در این ایام مواجه بودیم./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون