نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/8/23      12:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:205


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
اعتقاد نیروهای نظامی ایران به مکتب امام حسین (ع) باعث ایستادگی آن ها در برابر ظلم شده است
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان- فرمانده سپاه قدس جنوب شرق کشور با اشاره به اینکه یکی از ویژگی های نیروهای نظامی ایران اعتقاد به مکتب امام حسین (ع) است، گفت: این اعتقاد است که باعث ایستادگی در برابر ظلم می شود .
 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "مارانی" در همایش مدیران، فرماندهان و رؤسای کلانتری و پاسگاه اظهار داشت: هر کشوری به نیروهای نظامی خود می‌بالد و هرچقدر این نیرو مقتدر باشد این کشور در دنیا از جایگاه بالاتری برخوردار است.

وی با اشاره به فرمایشات فرمانده معظم کل قوا که فرمودند: "نیروهای مسلح کشور ما نه تنها در خاورمیانه بلکه در کل جهان حرف برای گفتن دارند"،گفت: این افتخار بزرگی برای ما نظامیان محسوب می شود.

سردار مارانی اظهار داشت: مولفه‌های قدرت هر کشوری شامل اقتدار نظامی، سیاسی و اقتصادی است و با داشتن یکی از این سه مولفه دیگر هیچ کشوری نمی‌تواند به آن چشم طمع داشته باشد یا تعرض کند.

فرمانده سپاه قدس جنوب شرق اظهار داشت: یکی از ویژگی های شما نیروهای نظامی اعتقاد به مکتب امام حسین(ع) است که باعث ایستادگی در برابر ظلم می شود و این موضوع در سایر نیروهای بیگانه کمتر به چشم می‌خورد.

سردار مارانی در بخش پایانی سخنان خود خاطرنشان کرد: افتخار ما نظامیان این است که وقتی مردم ما را می بینند با افتخار می گویند اینها مدافعان وطن و خانواده های ما هستند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون