نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/8/23      12:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:381


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
دستگیری باند اشرار مسلح در عملیات پلیس خراسان جنوبي
گروه استان ها-خراسان جنوبي-فرمانده انتظامي استان گفت:باند اشرار مسلح در عملیات ضربتی پلیس استان دستگير و مقدار 247كيلو گرم ترياك از آنان كشف شد.
 
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سردار "مجيد شجاع"در تشريح اين خبر اظهار داشت : مأموران انتظامي شهرستان خوسف در هفتم آبان ماه سال جاري با دريافت خبري مبني بر تردد اشرار و قاچاقچیان مسلح در کویر شهرستان خوسف ، تیم های عملیاتی مبارزه با اشرار جهت بررسی موضوع اعزام شدند .

وي افزود : یکی از تیم های خودرویی اعزام شده در مناطق کویری شهرستان خوسف با اشرار روبه رو شده و با آنان درگير مي شود كه در درگیری صورت گرفته یکی از نیروهای انتطامی به درجه رفیع شهادت نائل آمد كه بلافاصله اجراي طرح مهار قاچاقچيان به مرحله اجرا درآمد.

سردار شجاع تصريح كرد: با اجرای عمليات تعقيب و گريز سوداگران مرگ يكي از اشرار مسلح در منطقه درگيري دستگير و ساير اشرار پس از شناسايي در يكي از استان هاي همجوار در عملياتي ضربتي توسط مأموران دستگير شدند.

فرمانده انتظامي استان با اشاره به کشف 247 کیلوگرم مواد مخدر در این عملیات بیان داشت : سه دستگاه موتور سيكلت و تعدادي سلاح و مهمات از قاچاقچيان كشف شد.

سردار شجاع خاطر نشان كرد:از ابتدای امسال بالغ بر 29 تن انواع مواد مخدر در استان خراسان جنوبی کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل از افزایش 50درصدی برخوردار است که در همین راستا 46 باند قاچاق متلاشی شد.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون