نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/8/23      12:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:295


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
كشف 206 کيلوگرم انواع مواد مخدر در مرزهاي مياني سيستان و بلوچستان
گروه ناجا- فرمانده هنگ مرزي زاهدان از ناكامي قاچاقچيان در انتقال 206کيلوگرم انواع مواد مخدر به داخل كشور خبر داد.
 
 

 

 سرهنگ "جواد رفيعي" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر گفت: مرزداران هنگ مرزی زاهدان با اشراف اطلاعاتي و عملياتي، از قصد يك باند موادمخدر براي انتقال محموله خود به داخل كشور مطلع و بلافاصله با آمادگي و تجهيزات كامل، به تشديد پوشش كامل نوار مرزي پرداختند.

وی افزود: مرزداران پس از انجام عمليات شناسايي و بررسي‌هاي همه جانبه اقدام به اجراي كمين در مسيرهاي احتمالي ورود قاچاقچيان كردند، كه پس از ساعاتي كمين با سوداگران مرگ روبرو شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: سوداگران مرگ با مشاهده مرزبانان به سمت آنها تيراندازي كردند که پس از چند ساعت درگيري و ناتواني در مقابله با آتش پر حجم ماموران، با رها کردن محموله موادمخدر و با استفاده از تاريكي هوا و كوهستاني بودن منطقه از محل متواري شدند.

فرمانده هنگ مرزی زاهدان گفت: مرزبانان در پاكسازي منطقه 153کيلوگرم ترياک و 53 کيلوگرم هرويين، جمعاً 206 کيلوگرم مواد مخدر را كشف کنند.

سرهنگ رفيعي در پايان با بيان اينكه شناسايي و دستگيري متهمان اين پرونده در دستور كار قرار دارد، گفت: مرزداران هنگ مرزي زاهدان با پاسداري از مرزهاي مياني كشور، منطقه را براي فعاليت سوداگران مرگ نا امن كرده و با هرگونه تجاوز به مرزهاي مقدس جمهوري اسلامي ايران مقتدرانه برخورد خواهند كرد.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون