نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/8/23      12:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:293


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
دستگیری کلاهبردار 6ميليارد و 600 ميليون ريالی تحت تعقيب در قائم شهر
گروه استان ها- مازندران- فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر از شناسایی و دستگیری کلاهبردار حرفه ای تحت تعیب مراجع قضائی تهران قبل از اقدام به کلاهبرداری در قائم شهر خبر داد .
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"محمدولی مرادی" در تشریح این خبر، گفت: درپی کسب خبری مبنی بر این که فردی با ارائه چک جعلی قصد خرید تجهیزات گرمایشی از یکی از شهروندان را دارد موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر، افزود:کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی با بررسی های همه جانبه دریافتند، ارائه کننده این چک که دارای سابقه کلاهبرداری در تهران است با تبانی و همکاری یک کلاهبردار حرفه ای در قائمشهر قصد خرید تجهیزات گرمایشی در این شهرستان را داشته است.

وی خاطر نشان کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی متهمان را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه این افراد را دستگیر در بازرسی از آنان دو فقره چک سفید امضاء جعلی کشف کردند.

سرهنگ مرادی، تصریح کرد: در بررسی سوابق این دو متهم که دارای سوابق متعدد کیفری و کلاهبرداری بوده اند مشخص شد یکی از این افراد به دلیل اقدام به کلاهبرداری 6 میلیارد و 600 میلیون ریالی تحت تعقیب مراجع قضائی شهرستان تهران است .

وی تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و تحقیقات پلیس آگاهی در این زمینه ادامه دارد .

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر در پایان با اشاره به این که رعایت نکات و هشدارهای انتظامی از مهمترین راه های پیشگیری از کلاهبرداری به شمار می رود گفت: سهل انگاری افراد در رعایت نکات امنیتی در تجارت از عوامل زمینه ساز کلاهبرداری ها توسط افراد سودجو است .


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون