نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/8/23      14:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:234


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
کشف میلیاردی البسه قاچاق در همدان
گروه استان ها- همدان – فرمانده انتظامي استان همدان از کشف 9 هزار ثوب البسه قاچاق به ارزش يک ميليارد و350 ميليون ريال در شهرستان بهار خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سردار"کامرانی صالح" در تشريح اين خبر گفت : استان همدان به عنوان شريان اصلي اتصال استان هاي غربي به مرکز كشور محسوب شده و به همين دلیل شاهد عبور محموله هاي قاچاق از مسيرهاي استان به سمت مرکز هستيم.

وی افزود : ماموران پليس استان با ايجاد امنيت و آرامش در راههاي اصلي ضمن رصد و کنترل خودروهای عبوری ، انتقال محموله قاچاق را از اين مسيرها را به طور ويژه زير ذره بين دارند.

سردار کامرانی صالح بیان داشت : در همین راستا  روز گذشته ماموران مبارزه با مواد مخدر موفق شدند سه دستگاه خودرو سواری را که دارای البسه قاچاق بودند را توقیف کنند.

این مقام مسئول افزود : در بازرسی از خودروهای توقیف شده 9 هزار و 120 ثوپ البسه قاچاق کشف  ، سه دستگاه خودرو توقیف و  سه قاچاقچی نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان همدان در خاتمه ارزش ريالي کالای کشف شده را بيش از يک ميليارد و350 ميليون ريال دانست و افزود : قاچاقچيان دستگير شده جهت انجام مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي شدند.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون