نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/8/23      15:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:373


نسخه چاپی
انهدام 28 باند سرقت و دستگیری 110 سارق در پایتخت / تشدید فعالیت گشت های ضربتی پلیس در شب ها
گروه استان ها- تهران بزرگ - رئیس پلیس پایتخت با اشاره به دستگیری 110 سارق و انهدام 28 باند سرقت، گفت: گشت های ضربتی پلیس ، شب ها به شدت فعال هستند و با جدیت با مخلان نظم و امنیت برخورد خواهند کرد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی" با تسلیت حادثه دلخراش زلزله در استان کرمانشاه، بیان داشت: در راستای اجرای طرح های ضربتی، پلیس آگاهی پایتخت فعالیت ارزشمندی در برخورد با سارقان و مخلان نظم و امنیت انجام داد که در این رابطه 28 باند سرقت ، منهدم شد.

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: طی 48 ساعت گذشته با اجرای این طرح، 110 سارق دستگیر که 65 درصد این متهمان، دارای سابقه و تکرار جرم هستند.

وی به دستگیری اعضا یک باند چهار نفره سرقت موتورسیکلت در این طرح اشاره و بیان کرد: متهمان در زمینه سرقت و قاچاق موتورسیکلت فعالیت داشتند که در یکی از نقاط تهران، موتورهای سرقتی را پس از اوراق با مونتاژ مجدد، موتورهای جدید تولید می کردند.

سردار رحیمی افزود: در این عملیات، یک باند قاچاق کالا که در زمینه قاچاق لباس و کفش فعالیت داشتند منهدم شد ؛ ارزش تقریبی اموال مکشوفه آنان، بالغ بر هفت میلیارد تومان برآورد شده است.

به گفته وی، در اجرای این طرح، بالغ بر 15 نفر از مجرمان فراری نیز دستگیر شدند.

سردار رحیمی با تاکید بر استمرار این طرح ها و عزم پلیس پایتخت در برخورد قاطع و قانونی با مخلان نظم و امنیت، بیان کرد: با قدرت و اقتدار در این مسیر گام بر می داریم و اجازه نمی دهیم پایتخت جولانگاه امنی برای فعالیت مجرمان، سارقان و مخلان نظم و امنیت باشد.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه با حضور شما، پلیس پایتخت فعال تر از قبل شده است؛ بیان داشت: با تمام توان، ظرفیت های مغفول مانده پلیس را فعال و با تلاش شبانه روزی تلاش خواهیم کرد، جامعه را از لوث وجود مخلان نظم و امنیت پاکسازی کنیم و با اراده ای مصمم در این راه ایستاده ایم.

سردار رحیمی ادامه داد: در بررسی های صورت گرفته متاسفانه غالب خفتگیری ها مربوط به معتادان و خرده فروشان مواد مخدر است و انتظار می رود که سایر دستگاه ها در این رابطه همراه پلیس باشند تا ضمن جمع آوری معتادان، فضا و امکانات لازم برای نگهداری و بازپروری آنان فراهم باشد.

وی با اشاره به تحول در کلانتری ها، گفت: با تمام توان دستور مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را برای تحول در کلانتری ها اجرایی کرده ایم.

رئیس پلیس پایتخت در پایان تاکیدکرد: گشت های ضربتی پلیس ، شب ها به شدت فعال هستند و با جدیت با مخلان نظم و امنیت برخورد خواهند کرد.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون