نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/8/24      16:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:201


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
حضور گردان های تازه نفس یگان های ویژه در استان کرمانشاه/ گشت زنی 24 ساعته پلیس ویژه در مناطق زلزله زده/ هیچ گونه مشکل امنیتی وجود ندارد
گروه ناجا- فرمانده یگان های ویژه نیروی انتظامی از حضور گردان های تازه نفس این یگان برای حفظ و تامین امنیت استان کرمانشاه، اسکورت محموله های مردم یاری و نظارت بر توزیع آن به آسیب دیدگان زلزله خبرداد.

سردار " حسن کرمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، به اهتمام جدی یگان ویژه ناجا برای تامین امنیت و ماموریت امدادی و مردم یاری مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اشاره کرد.

وی از اعزام گردان های تازه نفس یگان های ویژه ناجا از تهران و استان های همجوار به مناطق زلزله زده خبرداد و گفت: تامین امنیت استان کرمانشاه و شاهراه های منتهی به سرپل ذهاب، ثلاث باباجانی و قصر شیرین؛ اسکورت محموله های امدادی و کمک های مردمی و نیز نظارت بر توزیع آن در بین زلزله زدگان از ماموریت های گردان های مزبور به شمار می آید.

سردار کرمی خاطرنشان کرد: همچنین چند گردان از یگان ویژه به صورت جداگانه، مسئولیت اقدامات امدادی و مردم یاری به آسیب دیدگان زلزله را برعهده داردند.

وی گفت: همچنین تجهیزات این یگان نظیر چندین دستگاه خودرو "نور" و خودروهای خدماتی دیگری از قبیل سرویس بهداشتی، حمام و سوخت سیار مشغول فعالیت و ارائه خدمات دهی به مردم این مناطق هستند.

این مقام ارشد یگان های ویژه ناجا خاطرنشان کرد: گشت های موتوری این یگان به صورت 24 ساعته مشغول گشت زنی در مناطق زلزله هستند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با اعلام اینکه هیچ گونه مشکل امنیتی در استان کرمانشاه وجود ندارد، تصریح کرد: امنیت مناطق زلزله زده از وضعیت مطلوبی برخوردار است./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون