نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/8/25      10:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:400


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
پژو پارس حامل 258 كيلو حشيش در آباده توقيف شد
گروه استان ها- فارس- فرمانده انتظامي استان گفت: در يك عملیات مشترک با تلاش مأموران فرماندهي انتظامي شهرستان آباده و استان اصفهان، 258 كيلوگرم حشيش در فارس كشف شد.
 
 

سردار "احمد علي گودرزي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بيان كرد: در راستای تشدید اقدامات مبارزه ای با قاچاقچیان و سوداگران مرگ و تعامل بين ماموران انتظامي شهرستان آباده و استان اصفهان، مأموران از تردد يك دستگاه پژو پارس حامل مواد مخدر مطلع شدند.

فرمانده انتظامي استان افزود: موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت که پس از انجام یک سری کارهاي اطلاعاتی و پلیسی، خودرو مورد نظر در يكي از محورهاي مواصلاتي منتهي به اصفهان شناسايي و متوقف شد.

اين مقام انتظامي تصريح كرد: در بازرسي از اين خودرو 258 كيلوگرم حشيش كه به صورت ماهرانه اي در پژو پارس جاسازي شده بود، كشف و راننده خودرو نیز دستگير شد.

سردار گودرزي خاطر نشان كرد: در اين خصوص دو دستگاه پژو 405 و تيبا كه اسكورت محموله بود توقيف و سه قاچاقچي نيز دستگير شدند.

فرمانده انتظامي استان در پايان يادآور شد: نيروي انتظامي فارس با اشراف اطلاعاتي و حضور خود در تمام نقاط استان پهناور اجازه نمي دهد قاچاقچيان و مخلان نظم و امنيت در هيچ نقطه اي از استان احساس امنيت و آرامش كنند و برخورد نيروي انتظامي و دستگاه قضائي با آنان قاطع و قانوني است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون