نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/8/25      11:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:336


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
حوادث رانندگي در جاده هاي اصفهان 3 كشته و 7 مجروح برجاي گذاشت
گروه استان ها _ اصفهان _ براثر وقوع سه حادثه رانندگي كه در جاده هاي استان رخ داد، سه نفر جان خود را از دست داده و هفت نفر نيز مجروح و روانه بيمارستان شدند.
 
 


سرهنگ" جهانگير كريمي" معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان اصفهان گفت: ساعت 16 و 30 دقيقه روز گذشته ماموران پليس راه "خور _ جندق" از برخورد يك دستگاه سواري سمند با كاميون كاويان در محور خور مطلع و بلافاصله به منظور بررسي موضوع به محل اعزام شدند كه در اين حادثه متاسفانه يكي از سرنشينان خودروي سمند فوت و سه نفر از سرنشينان آن مجروح شدند.

وي با بيان اينكه بررسي هاي صورت گرفته حاكي از مقصر بودن سواري سمند است، گفت: انحراف به چپ ناگهاني خودرو باعث وقوع این حادثه شده است.

سرهنگ كريمي عنوان داشت: همچنين ساعت 18 شب گذشته يك دستگاه موتورسيكلت به دليل تغيير مسير ناگهاني در محور آزادگان به صورت رخ به رخ با كاميون بنز برخورد کرد كه در اين حادثه راكب موتورسيكلت در دم فوت و سرنشين آن مجروح شد.

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان از وقوع يك تصادف فوتي ديگر در ساعت یک و 50 دقيقه بامداد امروز در محور چوپانان به انارك خبر داد و گفت: در اين حادثه يك دستگاه سواري پژو با كاميون بنز برخورد کرد كه در نتيجه راننده پژو در دم فوت و سه نفر از سرنشينان آن نیز مجروح شدند.

سرهنگ كريمي با بيان اينكه كارشناسان پليس راه خور _ جندق انحراف به چپ غير مجازخودروي سواري پژو را علت اين حادثه عنوان كردند،گفت: انحراف به چپ غير مجاز در راه هاي دوطرفه يكي از عمده ترين دلايل تصادفات فوتي در جاده هاي استان است كه در اين خصوص به رانندگان توصيه مي كنيم درهنگام رانندگي از عجله و شتاب پرهيزكنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون