نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/8/25      14:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:578


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
313 کیلو گرم تریاک توسط پلیس جیرفت کشف شد
گروه استان ها – کرمان – جانشين فرمانده انتظامی استان از کشف 313 کیلو گرم مواد مخدر توسط ماموران کلانتری 11 شهرستان جيرفت خبر داد.
سرهنگ "ناصر فرشيد " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی توسط ماموران کلانتری 11 شهید قرنی جیرفت ، توقیف یک دستگاه خودرو 405 حامل مواد مخدر در دستور کار قرار گرفت.

این مقام انتظامی تصریح کرد : پلیس در بررسی های خود  ، مخفيگاه راننده خودرو را در یکی از روستاهای حاشیه شهر شناسایی و با اخذ نيابت قضائي ودر یک عملیات غافلگیرانه  از خودرو 313کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کردند.

جانشين فرماندهي انتظامی استان كرمان ضمن بيان اين كه در این عملیات متهم با استفاده تاریکی هوا و پوشش جنگلی روستا متواری شده وتلاش براي دستگيري وي ادامه دارد افزود : عرضه مواد مخدر تابع تقاضا است و تقاضا برای مصرف مواد مخدر بالاست و پلیس در راستای وظیفه ذاتی خود با همه توان خود با هرگونه فعالیت در عرصه مبارزه با موادمخدر فعالیت می کند .

وی در پایان با بیان اینکه مبارزه جدی با موادمخدر نیازمند همکاری ومشارکت مردم است، از همه شهروندان خواست هرگونه اخبار در خصوص خرید ، فروش وحمل مواد مخدر را بلافاصله به مرکز فوریت هایی پلیس 110 اعلام نمایند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون

ارتقاء امنیت وب با وف بومی