نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/8/27      10:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:165


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
ناكامي سوداگران در انتقال مواد مخدر
گروه استان ها- کرمان- جانشين فرمانده انتظامي استان از كشف 643 كيلوگرم مواد مخدرو دستگيري سه قاچاقچي توسط ماموران انتظامي بخش راين اين فرماندهي خبر داد.
 
 

سرهنگ "ناصر فرشيد در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشريح اين خبر گفت : ماموران انتظامي بخش راين شهرستان كرمان با انجام  اقدامات اطلاعاتي و پليسي از حمل و جا به جايي مواد مخدر توسط قاچاقچيان مطلع و پيگيري موضوع به صورت ويژه در دستور كار آنان قرار گرفت.

وي گفت : ماموران انتظامي با تشكيل اكيپي به مسير حركت قاچاقچيان اعزام و پس از تعقيب و مراقبت به دو خودرو سواري زانتيا و پژو 405 مشکوک و دستور توقيف آنها را صادر کردند.

سرهنگ فرشيد افزود: راننده خودروها بدون توجه به اخطار و ايست پليس با افزايش سرعت و حركات مارپيچ اقدام به فرار كرده که پس از تعقيب و گريز  عرصه را بر خود تنگ ديده  و خودرو ها را متوقف كردند.

اين مقام انتظامي تصريح کرد: ماموران در بازرسي از اين خودرو ها 507 كيلوگرم ترياك و136 كيلوگرم حشيش را كشف و سه متهم را نيز در اين رابطه دستگير کردند.

وي در ادامه با اشاره به کشف  643 كيلوگرم مواد مخدر گفت: خودروها  توقيف و متهمان دستگير شده و پس از تشكيل پرونده جهت برای   طی مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي شدند.

جانشين فرماندهي انتظامي استان كرمان در پايان خاطر نشان کرد : پليس با تمام توان در راستاي تامين نظم و ارتقاء احساس امنيت شهروندان تلاش مي كند و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه مورد مشكوك مراتب را به مركز فوريت هاي پليس 110 گزارش دهند.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون