نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/9/16      10:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:251


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
تفکر اسلام ناب محمدی امام خمینی(ره) باعث ناکامی دشمنان اسلام و انقلاب شده است
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان- جانشین رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: طرز تفکر امام خمینی(ره) بر پایه مبانی دین مبین اسلام و بر اساس وحدت اسلامی و محبت اهل بیت شکل گرفته است و همین تفکر باعث مقاومت و از بین بردن دشمنان اسلام شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام "محمدهادی بهشتی پور" در مراسم تکریم و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی استان سیستان و بلوچستان ضمن تبریک میلاد نبی مکرم اسلام(ص) و امام صادق(ع)، اظهار داشت: امام خمینی(ره) با مدیریت الهی و همراهی امت اسلامی و با طرح اسلام ناب محمدی آتش اختلافاتی که دشمنان به عناوین مختلف، آن را روشن کرده بودند خاموش کرد و برای تحکیم وحدت بین شیعه و سنی هفته وحدت را پایه گذاری کردند.

وی با بیان اینکه حضرت امام خمینی(ره) اسلام آمریکایی را به همه مسلمانان معرفی کرد، افزود: ایشان اسلام وهابیت و آمریکایی را به مردم آزادی خواه و مسلمان معرفی و ضربه های محکمی بر بدنه استکبار آمریکایی و دشمنان اسلام ناب محمدی وارد کرد.

حجت الاسلام بهشتی پور با اشاره به اینکه شکست گروهک های معاند، پرده از چهره آمریکای جنایتکار برداشت، گفت: طرز تفکر امام خمینی(ره) بر پایه مبانی دین مبین اسلام و بر اساس وحدت اسلامی و محبت اهل بیت شکل گرفته است و همین تفکر باعث مقاومت و از بین بردن دشمنان اسلام شده است.

جانشین رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با تاکید برجایگاه مهم و ویژه پیامبر گرامی اسلام که در حدیث شریف قدسی نیز به آن اشاره شده است، گفت: کل موجودات عالم مطیع حضرت محمد (ص) و خاندان پاک ایشان هستند و نور مقدس باری تعالی بعد از خلقت حضرت آدم در وجود پیامبر اکرم قرار داده شد و فلسفه خلقت جهان هستی نیز به وجود پربرکت ایشان و ائمه اطهار برمی گردد.

وی اظهار داشت: امام خمینی(ره) با تکیه بر وجود پاک پیامبر اسلام(ص) و خاندان مطهرش حرکت الهی انقلاب را شروع کرد و دشمنان اسلام نیز در مقاطع مختلف تلاش کردند تا این انقلاب را از بین ببرند ولی به لطف خدا این انقلاب همچنان ایستاده و به پیشرفت و اقتدار خود ادامه می دهد.

وی تصریح کرد: کسانی می توانند تسلیم و زمینه ساز حکومت امام زمان(عج)باشند که تابع حکومت نایب امام زمان (عج) هستند.

حجت الاسلام بهشتی پور در ادامه سخنان خود افزود: زحماتی که حجت الاسلام "حسینی" رئیس عقیدتی سیاسی استان در طول خدمت صادقانه خود کشیدند بر کسی پوشیده نیست و در این راه از جان مایه گذاشتند و ما به سهم خودمان از وی تقدیر و تشکر می‌کنیم و برای حجت الاسلام "صوفی" که فردی شایسته و آشنا به منطقه است نیز آرزوی موفقیت می‌کنیم.

جانشین رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در بخش پایانی سخنان خود خاطرنشان کرد: باید تمام امکانات و توانایی خود را صرف تربیت پلیسی که مدنظر امام زمان (عج) و نایب ایشان است، کنیم و با اطمینان کامل و خلوص نیت برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) قدم برداریم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون