نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/9/16      11:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:454


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
عدم توجه به جلو 3 كشته و يك مجروح برجاي گذاشت
گروه استان ها_ اصفهان_معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان از برخورد يك دستگاه سواري پژو با بتن سيماني در محور "نطنز-طرق" و فوت 3 نفر و مجروحيت يك فرد دیگر خبر داد.

سرهنگ "جهانگير كريمي" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت : ماموران پليس راه "نطنز-بادرود" از برخورد يك دستگاه سواري پژو با يك بتن سيماني  كنار جاده در محور "نطنز-طرق " مطلع و جهت بررسي موضوع به محل اعزام شدند.

وي افزود: در اثر اين حادثه راننده و 2 سرنشين خودرو جان خود را از دست دادند و يكي از سرنشينان نيز به شدت مجروح و به بيمارستان منتقل شد.

سرهنگ كريمي بيان داشت: علت وقوع اين حادثه توسط كارشناسان تصادفات جاده اي عدم توجه به جلو راننده خودرو اعلام شده است .

معاون اجتماعي پليس اصفهان همچنين از برخورد 2 دستگاه سواري پرايد در محور "تيران-عسگران" خبر داد و اظهار داشت : متاسفانه در اثر اين حادثه سرنشين يكي از پرايد ها فوت و راننده و یک كودك3 ساله به شدت مجروح شدند.

سرهنگ جهانگير كريمي در پايان با اشاره به اينكه انحراف به چپ ناگهاني يكي از پرايد ها علت وقوع اين حادثه رانندگي بوده است از رانندگان خواست، با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگي كنند ، هنگام رانندگي به جلو و اطرف توجه كامل داشته  و هنگامي كه قصد تغيير مسير يا انحراف به چپ دارند پس از اطمينان كامل و با استفاده از راهنما اقدام كنند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون