نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/9/16      11:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:424


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
لغزندگی راه های منتهی به مناطق زلزله زده
گروه استان ها- کرمانشاه- رئیس پلیس راه استان گفت: با شروع بارش ها راه های دسترسی به مناطق زلزله کرمانشاه لغزنده هستند از این رو رانندگان خودروهای امداد رسان باید مراقب باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد حیدری" اظهار داشت:: با ورود توده هوای سرد و آغاز بارش برف و باران از روز پنج شنبه راه های استان کرمانشاه به ویژه راه های منتهی به مناطق زلزله زده لغرنده خواهد بود، از این رو رانندگان باید با احتیاط بیشتری حرکت کنند.


وی عنوان کرد: راه های دسترسی به شهرستان های سرپل ذهاب، ثلاث باباجانی و ازگله کوهستانی و بعضاً برف گیر هستند از این رو از رانندگان می خواهیم با تجهیزات زمستانی وارد این محورها شوند و آمادگی لازم را برای حرکت در برف، باران، مه گرفتگی و لغزندگی را داشته باشند.

رئیس پلیس راه اظهارداشت: بر اثر زلزله و پس لرزه ها، احتمال می دهیم در برخی از مقاطع محورها شاهد ریزش کوه در جاده ها باشیم از این رو توصیه می شود رانندگان با توجه کامل به جلو آماده رویارویی با این شرایط باشند و از ترمز و تغییر مسیرهای ناگهانی برای رد شدن از این مقاطع خودداری کنند.

سرهنگ‌ حیدری از آمادگی و به کارگیری کامل نیروها و امکانات پلیس راه استان خبر داد و گفت: کماکان برای نظارت و پایش مداوم راه ها در بعد حفظ ایمنی، تیم های گشت پلیس راه در محورهای مورد نظر مستقر هستند و تلاش می کنند با همکاری عوامل راهداری، اورژانس و هلال احمر بستری ایمن را برای تردد انواع وسایل نقلیه بویژه کامیون های حامل بارهای امدادی فراهم آورند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون

ارتقاء امنیت وب با وف بومی