نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/9/16      11:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:460


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
كشف بيش از 30 هزار ليتر سوخت قاچاق در شيراز
گروه استان ها- فارس- فرمانده انتظامي شيراز گفت: با تلاش ماموران كلانتري "37 بهارستان"، 34 هزار و 700 لیتر گازوئيل قاچاق کشف و یک دستگاه کامیون کشنده نيز توقيف شد.

سرهنگ "دلاور القاصي مهر" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت:در پی تشدید اقدامات انتظامی و برخورد قاطع با قاچاقچیان، ماموران كلانتري "37 بهارستان" مطلع شدند شخصي به هويت معلوم با يك دستگاه تريلر قصد انتقال سوخت قاچاق به استان هاي ديگر دارد.

وي افزود: موضوع در دستور كار ماموران قرار گرفت و سريعا به محل مورد نظر اعزام و خودرو را مشاهده و برای بررسی بیشتر آن را به كلانتري انتقال دادند.

سرهنگ القاصي مهر با بیان اینکه در بازرسی از این کامیون، 34 هزار و 700 لیتر سوخت گازوئيل کشف شد، تصریح کرد: در این زمینه یک نفر قاچاقچی دستگیر و پس از تشکيل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائي شد.

فرمانده انتظامي شهرستان شيراز در خاتمه با تاکید بر استمرار طرح های عملیاتی مبارزه با قاچاق به صورت برنامه ریزی شده، اظهار کرد: پديده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمينه ساز جرايم ديگري در جامعه مي شود و مقابله با آن يکي از اولويت هاي کاري پليس به شمار مي رود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون