نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/9/16      13:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:809


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
شهدا آبرو وافتخار اين مرز و بوم هستند
گروه ناجا_فرمانده يگان ويژه استان اصفهان در ديدار با خانواده شهيد رضا باقرزاده،گفت: شهدا آبرو وافتخار اين مرز و بوم هستند.
به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سرهنگ "حسين امجديان" در ديدار با خانواده شهيد رضا باقرزاده، طي سخناني بنابه فرمايش حضرت امام خميني(ره) که فرمودند خون شهيدان امتداد خون پاک شهيدان کربلاست، گفت: شهدا آبرو وافتخار اين مرز و بوم هستند.

وي از خانواده شهدا به عنوان سرمايه ارزشمند ياد كرد و با ستودن روحيه بالاي مادران شهيد افزود: خانواده‌هاي شهدا بخصوص مادرانشان اسوه صبر و مقاومت‌اند.

فرمانده يگان ويژه اصفهان تکريم خانواده هاي معظم شهدا را وظيفه اي مهم برشمرد و خاطرنشان كرد: وظيفه همه ماست که همواره راه و سيرت والاي شهيدان را ادامه داده و با تجليل از خانواده معظم اين عزيزان، ياد شهدا زنده نگه داريم.

اين مقام انتظامي خاطر نشان کرد: همه ما مديون شهدا هستيم زيرا که شهدا با الگو گيري از سرور و سالار شهيدان امام حسين (ع) با نثار خون خود براي ما آزادي و اقتدار را به ارمغان آوردند و به کشور ما امنيت و آرامش بخشيدند و مجموعه نيروي انتظامي نيز مي کوشد تا از دستاوردهاي عظيم شهدا و با مدد گيري از وصايا و عنايات اين عزيزان از حريم و ارزش هاي اسلامی دفاع کند.

گفتني است شهيد رضا باقرزاده در سال 1366 در درگيري با قاچاقچيان در دهلران به درجه رفيع شهادت نائل آمد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون