نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/9/16      14:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:350


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
کشف محموله قاچاق به ارزش بیش از دو میلیارد ریال در قم
گروه استان ها-قم-رئیس پلیس آگاهی استان از کشف محموله کالای قاچاق از یک دستگاه کامیون به ارزش دو میلیارد و 650 میلیون ریال در استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " احمد کرمی" در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای طرح مقابله با قاچاق کالا و ارز دراستان و نیز در پي انجام اقدامات اطلاعاتي توسط اداره اطلاعات جنايي پليس آگاهي استان مبني بر اين که يک دستگاه کاميون کشنده با داشتن یک نفر اسکورت قصد دارد اقدام به حمل کالاي قاچاق از یکی از استان های جنوبی کشور به مقصد پایتخت کند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی استان بلافاصله مسيرهاي منتهي به تهران را به صورت غير محسوس مورد کنترل قرار دادند که نهایتاً کاميون مذکور در محور "کاشان به قم" شناسايي و متوقف شد.

سرهنگ کرمی ادامه داد: راننده در ابتدا با ارائه يک فقره بارنامه اظهار داشت حامل بار ذرت مي باشد، که خودرو به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي استان منتقل و پس از بررسي های صورت گرفته مشخص شد، قاچاقچيان در قسمت کمپرسي کاميون تقريباً 30 سانتي متر از لبه باري با ورق فلزي پوشانده و روي آن را ذرت فله اي ريخته و در زير آن اقدام به بارگيري کالاي قاچاق کرده اند.

رئیس پلیس آگاهی استان اضافه کرد: ماموران در بازرسی از کامیون مذکور یک هزار و 275 جفت کفش کتاني توليد کشور ويتنام، چاقو ميوه خوري به تعداد 95 هزار و 988 عدد، 507 ثوب کاپشن و انواع مواد خوراکي، 59 کيلو گرم عسل، 140 کيلو گرم سرکه سيب، پودر ذرت، انواع سس، بيسکويت و خرما کشف کردند.

سرهنگ کرمی خاطرنشان کرد: ارزش ریالی کالاهای قاچاق توسط کارشناسان 2 میلیارد و 650 میلیون ریال برآورد شده است که در این رابطه پرونده  تشکیل و متهم تحویل مراجع قضائی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون