نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/9/16      14:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:447


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
توقيف تريلر حامل 7ميليارد كالاي قاچاق در شيراز
گروه استان ها- فارس- جانشين انتظامي استان گفت: با تلاش مأموران اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي، تريلر حامل انواع لوازم آرايشي و بهداشتي قاچاق به ارزش 7 ميليارد ريال توقيف شد.
سرهنگ "علي ذوالقدري" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي از تردد يك دستگاه تريلر حامل محموله قاچاق در يكي از محورهاي مواصلاتي شيراز مطلع و بلافاصله به محل اعزام شدند.

وي افزود: پس از مراقبت هاي لازم و انجام ايست و بازرسي هاي محسوس و نامحسوس، در نهايت خودرو مورد نظر شناسايي و توسط مأموران توقيف شد.

جانشين انتظامي استان با بيان اينكه خودرو توقيف شده به همراه راننده آن براي انجام مراحل قانوني به مقر انتظامي انتقال داده شدند، گفت: پس از بررسي هاي لازم مشخص شد اين خودرو حامل انواع لوازم آرايشي و بهداشتي فاقدمدارك گمركي مي باشد.

اين مقام انتظامي با اشاره به اينكه ارزش ريالي اين محموله قاچاق توسط کارشناسان 7 ميليارد ريال برآورد شده است، تأكيد كرد: مبارزه بي امان با قاچاق كالا و برخورد با اين پديده شوم به صورت ويژه در دستور كار مأموران انتظامي استان قرار دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون