نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/9/16      14:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:345


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
کشته‌ شدن شهروندان در حوادث رانندگی، زلزله خاموش است
گروه استان‌ها- گیلان- فرمانده انتظامی استان گفت: کشته‌ شدن شهروندان در حوادث رانندگی، زلزله خاموش است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا اسحاقی در نشست هم‌اندیشی با معاون سیمای مرکز گیلان و تهیه‌کنندگان و برنامه‌سازان تلویزیونی استان با اشاره به نقش صداوسیما در قانون‌گرایی شهروندان و کاهش جرایم و تخلفات انتظامی و راهنمایی و رانندگی، اظهار داشت:‌ از آن‌جایی که در کلام خداوند نجات هر انسان نجات انسانیت است، تلاش صداوسیما برای کاهش زمینه‌های ناهنجاری در جامعه بسیار ارزشمند است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به نقش برجسته اطلاع‌رسانی صحیح و آگاه‌سازی جامعه در پیشگیری از جرایم، تصریح کرد: پلیس با تمام توان برای ارتقا تعاملات با رسانه ملی و سایر رسانه‌ها تلاش می‌کند.

وی مردم گیلان را مردمی متمدن و قانون‌پذیر دانست و اضافه کرد: باید از بستر مناسب استان برای پرورش مناسب و برنامه های کارشناسانه رفتارسازی استفاده کرد.

سردار محمدرضا اسحاقی با اشاره به لزوم افزایش راه‌های ارتباطی با مردم از سوی پلیس و توجه به انتقادات و پیشنهادات شهروندان، اذعان داشت:‌ ظرفیت‌های مردمی در الزام به تبعیت از قانون مفید و موثر هستند.

این مقام ارشد انتظامی کشته‌شدن شهروندان در حوادث راهنمایی و رانندگی را زلزله خاموش عنوان کرد و بیان داشت: این حوادث موجب بروز خساراتی جبران‌ناپذیر در خانواده‌ها می‌شود.

فرمانده انتظامی استان گیلان برگزاری جلسات تخصصی و منظم با صداوسیما را از اهداف پلیس برشمرد و بیان داشت:‌ بررسی موضوعات روز و رسیدن به سیاست رسانه‌ای مشترک از اهداف این جلسه‌ها خواهند بود.

در ادامه این نشست، معاون سیمای صداوسیما مرکز گیلان، پوشش ماموریت‌های نیروی انتظامی و آموزش شهروندان با هشدارهای پلیسی را از برنامه‌های مفید رسانه ملی توصیف کرد و افزود: برخی محدودیت‌ها در حوزه خبررسانی نباید به اندازه‌ای تقویت شوند که سلب اعتماد عمومی را در پی داشته باشند.

بخشی‌نژاد با اشاره به جذابیت موضوعات پلیسی برای شهروندان و مخاطبان تلویزیون، تصریح کرد: باید از این جذابیت به نفع امنیت عمومی بهره برد.

معاون سیمای مرکز گیلان با اشاره به اثرات مطلوب آموزش‌های رسانه‌ای در اذهان عمومی به ویژه کودکان و نوجوانان، بیان داشت:‌ صداوسیما به دنبال وارد کردن سایر ادارات و سازمان‌های دخیل به مقوله امنیت است.

وی افزایش صبر و تحمل کارکنان نیروی انتظامی و به خصوص کارکنان پلیس راه و راهنمایی رانندگی را به عنوان یکی از خواسته‌های شهروندان از پلیس عنوان کرد و افزود: پلیس، نیروی خدمتگزار، مخلص و جهادی است. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون

ارتقاء امنیت وب با وف بومی