نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/9/16      14:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:534


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
162 کیلوگرم تریاک در خراسان جنوبی کشف شد
گروه استان ها- خراسان جنوبی – فرمانده انتظامی استان از کشف 162 کیلوگرم مواد مخدر طی 24 ساعت گذشته در شهرستان های سرایان و سربیشه خبر داد .
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "مجید شجاع" در تشريح اين خبر گفت : در راستاي مقابله بي امان با سوداگران مرگ ، مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان" سریان" هنگام گشت زنی در محور" سه قلعه به سمت بیرجند "به یک خودروی پراید مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

وی افزود : راننده خودرو با بی اعتنایی به ایست پلیس متواری شد که پس از چند دقیقه تعقیب و گریز ماموران ، خودرو توقیف  که در بازرسی از آن خودرو 101 کیلوگرم تریاک کشف شد .

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی بیان داشت : در عملیاتی دیگر مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان سربیشه در بازرسی از یک وانت مزدا دوکابین در محور روستای "دهک به سمت شهرستان خوسف" مقدار 61 کیلوگرم تریاک کشف کردند .

سردار شجاع با اشاره به دستگیری 3 متهم در این 2 عملیات تصریح کرد : با توجه به اين که يکي از وظايف ذاتي نيروي انتظامي مبارزه با پديده شوم مواد مخدر است ، پلیس با تمام توان با هر گونه فعاليت مجرمانه مقابله خواهد کرد و شهروندان مي توانند هرگونه مورد مشکوکي را از طريق تلفن 110 با نيروي انتظامي درميان بگذارند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون