نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/9/16      15:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:231


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
سردار اشتری در جمع سرداران و فرماندهان همرزم استان اصفهان:
از خدا می خواهیم مرگ ما شهادت در راه خدا باشد
گروه استان ها_ اصفهان_فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران گفت : در دوران دفاع مقدس پیرو ولایت بودیم و هنوز هم در خط ولایت هستیم و از خدا می‌خواهیم تا با عشق به رهبری در این راه تا آخر بمانیم و مرگ ما، شهادت در راه خدا باشد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در همایش سرداران و فرماندهان همرزم استان اصفهان با اشاره به نقش مقام معظم رهبری در ایجاد وحدت در کشور اظهار کرد: ايشان در جایگاه ولي امر مسلمين جهان، هميشه برخوردي توام با دلسوزي و رافت نسبت به مردم دارند.

وی در ادامه به اولویت های نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ايران  اشاره کرد و گفت: موضوع اعتیاد یکی از موضوعات مهم کشور است که نیروی انتظامی کارهای متعددی برای مبارزه و کاهش آسیب های آن انجام داده است.

اين مقام ارشد انتظامي خاطرنشان کرد: موضوع دیگری که در اولویت کاری نیروی انتظامی قرار گرفته، بحث حاشیه نشینی در کل کشور است و نیروی انتظامی آماده انجام هر گونه اقدامي در این زمينه است.

سردار اشتری با اشاره به اينكه  موضوع طلاق  از جمله موضوعات مهم اجتماعی است که افزايش آن آسیب های زیادی برای خانواده ها به همراه دارد تاکید کرد: نیروی انتظامی در قبال همه این مباحث وظایفی به عهده دارد  و اقداماتي  در این راستا انجام داده است ، البته موضوع طلاق و مباحث پیرامون آن تا حد زیادی به ساير سازمان ها و دستگاه ها مربوط مي شود .

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: تنها راه حل این مشکلات، اجماع و همکاری و استفاده از همه ظرفیت های کشور برای رفع آن ها است و با همکاری همه عزیزان می‌توان کارگروه هایی در این رابطه تشکیل داد و طبیعتا نیروی انتظامی نیز آماده خدمت در این حوزه است.

سردار اشتری به بحث زلزله در کرمانشاه نیز اشاره کرد و متذکر شد: در روزهای پس از وقوع زلزله، فضایی نگران کننده در کل استان کرمانشاه به وجود آمده بود که با حضور مقام معظم رهبری در بین مردم و برخورد دلسوزانه ایشان با بازماندگان زلزله، آرامش به شهر بازگشت و دل ها آرام شد.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پايان گفت: در دوران دفاع مقدس همه پیرو ولایت بودیم و هنوز هم در خط ولایت هستیم و از خدا می خواهیم تا با عشق و ارادت به رهبری در این راهی که قدم برداشتیم تا آخر بمانیم و مرگ ما شهادت در راه خدا باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون

ارتقاء امنیت وب با وف بومی