نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/9/22      16:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:474


نسخه چاپی
خدمت در نيروي انتظامي يكي از نعمت هاي بزرگ الهي است
گروه استان ها – چهارمحال و بختياري – استاندار استان گفت : خدمت در نيروي انتظامي يكي از نعمت هاي بزرگ الهي است

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ،"اقبال عباسي"  در مراسم اختتاميه هفتمين دوره بصيرت استاني ويژه مديران لايه دوم فرماندهي انتظامي استان چهارمحال و بختياري گفت : کارکنان نيروهاي انتظامي نقش اساسي در برقراري نظم و امنيت دارند و خدمت در اين لباس دوره زرين زندگي اين افراد مي باشد.

وي با تاكيد براجراي تعاملات هرچه بيشتر و حمايت همه جانبه از اين مهم تصريح كرد : اولويت كاري پليس تامين نظم و امنيت بوده و نيروي انتظامي با حضور و عمل خود در جامعه نشان داد كه با بصيرت كامل و پيروي از اوامر فرماندهي معظم كل قوا در ايجاد امنيت مطلوب پاي كار بوده و با تمام توان اين حضور خود را به عرصه ظهور رسانده است.

عباسی از تمام تلاش هاي پليس تقدير و تشكر نمود و افزود : پليس ، امروز پليس ولايت مدار با بصيرت و حافظ امنيت مردم در عرصه اجتماعي مي باشد که با تلاش شبانه روزي عرصه را بر مجرمان تنگ کرده و نتيجه اين خدمت برقراري امنيت پايدار  است .

استاندار استان چهارمحال و بختياري با اشاره به اينکه ، اولويت پليس کسب رضايت مردم است بيان داشت : نيروي انتظامي ميان برقراري عدالت و امنيت درجامعه ، کسب رضايت شهروندان را اولويت كاري خود قرار داده و با کساني که بخواهند آسايش مردم را به مخاطره بيندازند برخورد قاطع مي کند. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون