نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/9/22      16:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:363


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
حرکت جهادی کشور به سمت مبارزه با فساد اقتصادی و قاچاق/قدر شناسی و حمایت از پلیس وظیفه الهی است
گروه استان ها – چهارمحال و بختياري – نماينده در استان گفت : امنیت در جامعه اسلامی به طور کامل استقرار دارد، قدر شناسی و حمایت از پلیس وظیفه الهی است که همه آحاد جامعه باید به طور کامل آن را انجام دهند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، حجت الاسلام"محمد علي نكونام" در نوزدهمين همايش روسا و فرماندهان کلانتری ها و پاسگاه ها استان چهارمحال و بختياري با اشاره به ديدگاه قرآن كريم در مقوله امنيت گفت : جامعه ايماني و توحيدي بايد سهم خود در امنيت را به طور كامل ادا كند و حمايت از متوليان امنيت جامعه ركن اساسي انجام اين وظيفه است.

امام جمعه شهركرد با اشاره به انواع توطئه هاي دشمن براي خدشه دار كردن امنيت جامعه اسلامي گفت : اشاعه فرهنگ بيگانه، گسترش مواد مخدر ، اعتياد ، انواع جرایم و آسيب هاي اجتماعي از ترفند هاي دشمن براي نا امن كردن جامعه است كه شما عزيزان دربرخورد و پيشگيري از اين معضلات اجتماعي وظايف خطيري به عهده داريد.

حجت الاسلام نكونام ، با اشاره به عزم راسخ و فراگيري كه تحت هدايت هاي حكيمانه رهبر معظم انقلاب در مبازره با داعش تا نابودي آن در كشورمان شكل گرفت بيان كرد : اكنون نيز بايد اين حركت جهادي و فراگيردر مبارزه با فساد اقتصادي و ديگر معضلات ازجمله قاچاق مواد مخدر وكالا تبلور يابد.  

وي عنوان داشت : اكنون كه امنيت در جامعه اسلامي به طور كامل استقرار دارد ، وظيفه ماست تا از آن پاسداري كنيم و قدر شناسي وحمايت از پليس وظيفه الهي است كه همه آحاد جامعه بايد به طور كامل آن را  انجام دهند.

امام جمعه شهركردگفت : بنا به فرمايش مقام معظم رهبری "كاركنان نيروي انتظامي مجاهدان في سبيل الله در عرصه هاي برقراري امنيت كشورهستند و افتخارآفريني اين عزيزان در عرصه امنيت كشور قابل تقدير است".

نماينده ولي فقيه در استان بيان داشت:  نهي از منكر از وظايف اساسي نيروي انتظامي است كه ما بايد با همه توان در انجام اين امر خطير از پلیس حمايت كنيم تا معضلات اجتماعي كاهش يابد.

وي در پايان خاطر نشان كرد : شما سبزپوشان و فرزندان اين ملت به عنوان حافظان امنيت در جامعه از جايگاه ويژه و بالايي برخوردار هستيد و بايد اين جايگاه را حفظ كنيد و نيروي انتظامي به عنوان بازوي مقتدر نظام در عرصه نظم و امنيت فداكاري و جانفشاني هاي بسيار كرده است كه شهداي اين عرصه مبين اين امر می باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون