نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/9/22      16:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:827


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
هدف از توسعه ورزش های همگانی روحیه و منش پهلوانی است
گروه ناجا- رئیس هیئت جودوی یگان های ویژه ناجا در حاشیه برگزاری اختتامیه مسابقات جودوی یگان های سراسر کشور گفت: هدف از توسعه ورزش های همگانی، رسیدن به روحیه و منش پهلوانی است.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد طراقیه" در حاشیه اختتامیه چهارمین دوره مسابقات جودوی سراسری یگان های ویژه ناجا که به میزبانی یگان دوم حضرت موسی بن جعفر(ع) برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های فدراسیون جودو و همه دست اندرکاران برگزاری این دوره از مسابقات اظهار کرد: هدف از توسعه ورزش های همگانی، رسیدن به روحیه و منش پهلوانی است.

وی توسعه و فراگیر کردن ورزش های همگانی در جامعه و پیشرفت در رشته های تخصصی ورزشی را از دیگر اهداف برگزاری جشنواره های ورزشی در مجموعه یگان های ویژه دانست و افزود: در واقع ورزش و به دنبال آن ارتقاء سطح آمادگی جسمی و روانی باعث ایجاد روحیه باورپذیری و اعتماد به نفس خواهد شد و همه تلاش ها و برنامه ریزی های مدون در یگان های ویژه ناجا به این سمت و سو است تا با توسعه، پیشرفت و نهادینه کردن ورزش های همگانی و در راس آنها رشته های تخصصی، کارکنان و جوانان این مجموعه با داشتن روحیه و منش پهلوانی همواره یار و یاور مردم در همه ماموریت ها باشند تا نام نیکشان مانند پوریای ولی و تختی ها در اذهان عموم باقی بماند.

فرمانده یگان دوم یگان های ویژه ناجا خاطرنشان کرد: موفقیت در ماموریت های مردم یاری نظیر کنگره عظیم اربعین حسین(ع) و خدمات رسانی به زائران و همچنین حفظ و ارتقاء و نظم و امنیت و پاسداری از جان و مال و ناموس مردم زلزله زده کرمانشاه و شرکت در دیگر ماموریت ها، نتیجه و ثمره ایمان، تهذیب نفس و روحیه جنگندگی و اقتدار توام با رافت کارکنان یگان های ویژه است که حضور مستمر و موفقیت چشمگیر در همین گود های ورزشی است.

رئیس هیئت جودوی یگان های ویژه ناجا با بررسی خصایص و ویژگی های رشته جودو؛ قدرت، سرعت و انعطاف پذیری حاکم در این رشته را مثال زدنی دانست و بهره گیری پلیسی کشورهای دنیا از جمله کشورمان از تکنیک ها و فنون این رشته ورزشی در مقابل اخلالگران نظم و امنیت در مبارزات تن به تن را نشان از کاربردی بودن رشته جودو عنوان کرد.

گفتنی است، تیم های یگان دوم حضرت موسی بن جعفر(ع)، تیم یگان رهایی گروگان و تیم همدان به ترتیب مقام های اول تا سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون