نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/9/23      9:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:452


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
دستگیری 2 سارق سابقه دار در غرب استان تهران
گروه استان ها- غرب استان تهران- فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 سارق محتویات داخل خودرو با 58 فقره سرقت در شهرستان شهریار خبر داد.

سردار "محسن خانچرلی " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در شهریار ، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی گفت: ماموران کلانتری 19جعفریه با گشت زنی های شبانه روزی و انجام تحقیقات میدانی  موفق به شناسایی 2 سارق سابقه دار در شهریار شدند .

این مقام انتظامی افزود: ماموران با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه هر 2 سارق را در مخفیگاهشان دستگیر کرده و به کلانتری منتقل کردند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران بیان داشت: متهمان در بازجویی های پلیسی به 58 فقره سرقت محتویات داخل خودرو در شهرستان شهریار و اندیشه اعتراف کردند .

این مقام ارشد انتظامی در پایان ضمن هشدار به شهروندان، گفت: برای پيشگيری از سرقت به توصيه و هشدارهای پليسی توجه داشته و در صورت اطلاع از هر گونه سرقت و يا تردد افراد مشکوک و ناشناس مراتب را سريعاً به شماره تلفن فوریت های پلیسی110 اعلام کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون