نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/9/23      11:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:387


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
امنیت اساس یک زندگی اجتماعی است/ تاثیر مستقیم همدلی و مشارکت مردم بر امنیت
گروه استان ها - سمنان - فرمانده انتظامي استان بصیرت و مشارکت مردم و همدلی ملت با نظام اسلامی را از مولفه های تاثیرگذار بر امنیت کشور دانست و تاکید کرد: اساس شکل گیری یک زندگی اجتماعی بر پایه امنیت استوار است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "روح الامين قاسمي" در همایش روسای کلانتری ها و فرماندهان پاسگاه های انتظامی استان در ابتدا وقوع زلزله های اخیر در استان های کرمانشاه و کرمان و جان باختن شماری از هموطنان را تسليت گفت.

وی که در جمع مدیران و مسئولان انتظامی استان و همچنین "محمدرضا خباز" استاندار، دکتر قنبری معان سیاسی امنیتی استانداری و "حسن اسلامی راد" مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری در سالن همایش های مجموعه پردیس سمنان اظهار داشت: اساس شکل گیری یک زندگی اجتماعی بر پایه امنیت استوار است.

به گفته این مسئول انتظامی بدون امنیت توفیقی در سایر حوزه های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی به دست نمی آید.

قاسمی به فرمایش امام خامنه ای (مدظله العالی) در دیدار با فرماندهان ناجا اشاره و تصریح کرد: امنیت رکن حاکمیت و ناجا یکی از ارکان اصلی امنیت است و کارکنان نیز رکن اساسی سازمان را تشکیل می دهند.

وي در ادامه برخی دیگر از مولفه های تامین امنیت در کشور را برشمرد و گفت: هوشمندي فرمانده معظم کل قوا، بصيرت و مشارکت مردم و اتحاد بين ملت و حاكميت بر امنيت كشور تاثیر مستقیم دارد.

قاسمي در ادامه سخنان خود فضاي همكاري و تعامل موجود در استان سمنان را بسيار مناسب ارزيابي و تصريح كرد: مجموعه فرماندهي انتظامي استان با نماینده محترم ولی فقیه در استان و استانداري و ساير دستگاه هاي دولتي همكاري دوسويه و عميقي دارد كه تاثير آن بر ارتقا امنيت قابل توجه و تامل است.

فرمانده انتظامي استان سمنان به ارزیابی عملکرد پلیس در سراسر کشور در هفته ناجا اشاره و تصریح کرد: فرمانده انتظامی استان در رده استان های همتراز خود، رتبه نخست را کسب کرد.

سردار قاسمي ضمن قدرداني از تلاش خالصانه و بي دريغ همكاران خود در تامين امنيت و آسايش مردم استان سمنان، تاكيد كرد: ماموريت اصلي پليس رفع دغدغه هاي مردم در حوزه هاي مرتبط با امنيت است و در اين ميدان از هيچ تلاشي دریغ نخواهيم كرد.

اگر امنيت نباشد، هيچ توسعه و پيشرفتي رخ نخواهد داد

"محمدرضا خباز" استاندار سمنان نیز در این همایش طی سخنانی، نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ایران را سازمانی ولایی، خدمتگزار و انقلابی معرفی کرد.

وي خطاب به کارکنان پلیس سمنان تاکید کرد: شما تمام تلاش خود را برای آرامش و امنیت فیزیکی، روانی، اقتصادی و اجتماعی مردم به کار می گیرید و مردم این ایثارگری ها را می بینند و قدردان شما هستند.

رئيس شوراي تامين استان با بيان اينكه اگر همه چيز در يك زندگي اجتماعي فراهم باشد و امنيت نباشد، هيچ پيشرفت و توسعه اي تحقق نخواهد يافت، تصريح كرد: امنيت در همه حوزه ها حرف اول را مي زند.

وي ادامه داد: اگر موفقيت هاي ما در زمينه علوم و تحقيقات، اقتصاد، پزشكي و حوزه سلامت، صنعت و سياست امروز نتيجه مي دهد، همگي در سايه امنيت محقق مي شود.

استاندار سمنان اخلاق و امانت داری را رمز کسب محبوبیت و رضایتمندي مردم دانست و گفت: فرصت خدمت به مردم محدود و زودگذر است، بايد قدر اين روزها را دانست و با نيت الهي به مردم خدمت كرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون