نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/9/23      13:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:654


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
دمای مناطق زلزله زده زیر صفر می رود
گروه استان ها- کرمانشاه- معاون اداره کل هواشناسی استان با اشاره به ادامه سرمای شبانه در بیشتر مناطق، گفت: پیش بینی می شود امشب دمای نیمی از شهرستان های استان از جمله مناطق زلزله زده به کمتر از صفر درجه برسد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "علی محمد زورآوند" اظهار کرد: کرمانشاه، اسلام آبادغرب، دالاهو، کنگاور، سنقر، ثلاث باباجانی ، روانسر و جوانرود شهرستان هایی هستند که امشب نیز همانند چند شب قبل دمای زیرصفر درجه را تجربه می کنند.

وی ادامه داد: البته ممکن است دمای شهرستان های پاوه و صحنه نیز در طول ساعاتی از شب به کمتر از صفر درجه برسد ولی با این حال دمای صفر درجه برای این شهرستان ها پیش بینی شده است.

زورآوند با بیان اینکه دمای هوای امروز شهر کرمانشاه بین 12 درجه بالای صفر و سه درجه زیر صفر در نوسان خواهد بود، گفت: دمای شب گذشته مرکز استان در سردترین حالت به حدود پنج درجه زیر صفر رسید.

معاون هواشناسی کرمانشاه یادآوری کرد: شب گذشته (سه شنبه) سنقروکلیایی با دمای هفت درجه زیر صفر و کنگاور و هلشی هر کدام با دمای 6 درجه زیر صفر سردترین نقاط استان بودند.

زورآوند با بیان اینکه موجی ناپایدار در روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته، جو استان را متاثر خواهد کرد، افزود: این موج علاوه بر افزایش نسبی دمای شبانه و افزایش ابر، ممکن است سبب رگبار خفیف و موقت باران بخصوص در نواحی جنوبی استان شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون

ارتقاء امنیت وب با وف بومی