نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/9/23      13:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:603


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
پيشگيري بايدعالمانه وخلاقانه باشد
گروه استان ها – لرستان – فرمانده انتظامي استان گفت: پيشگيري بايد عالمانه وخلاقانه باشد.
 به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار" حاجي محمد مهديان نسب" در جلسه شور فرماندهان در جمع مسئولان انتظامي كه در سالن بصيرت برگزار شد، آنچنان كار كنيد تا وجدانتان راضي باشد و خدا نيز ازشما راضي شود.

وي در ادامه با بيان اين مطلب كه مواظب رفتار و كردارتان باشيد گفت: از محور عدالت خارج نشويد و هميشه حق و حقوق مردم و پرسنل را براساس عدالت بپردازيد.

سردار مهديان نسب در ادامه توجه به نظارت را با اهميت برشمرد و افزود: نظارت باعث كنترل و متوازن شدن مجموعه مي شود پس لازم است اين موضوع به طور مرتب در دستور كار پليس باشد .

فرمانده انتظامي استان با بيان اين مطلب كه شما براي رضاي خدا و خدمتگزاري به مردم خدمت مي كنيد گفت: يقين داشته باشيد كه اجر شما را خدا مي دهد .

اين مقام ارشد انتظامي در بخشي ديگر از سخنان خود به ويژگي مدير اشاره كرد و افزود: توان افزايي مديريتي بخشي ذاتي و بخشي اكتسابي است و از ويژگي رفتاري مدير موفق اين است كه اول بايد نگاهش به ماموريت نگاهي اعتقادي باشد.

وي در ادامه به موضوع پاسخگويي به مطالبات مردم پرداخت و تاكيد كرد: پاسخ به موقع به مطالبات مردم نقش موثر و كليدي در پيشگيري از جرايم و آسيب هاي اجتماعي را ايفا مي كند.

سردار مهديان نسب در پايان به فريضه مهم امر به معروف و نهي از منكر اشاره کرد و گفت: انضباط خواهي، نظارت و توجه به امر به معروف و نهي از منكر باعث پيشبرد اهداف سازمان و رضايتمندي مردم خواهد شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون

ارتقاء امنیت وب با وف بومی