نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/9/23      14:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:650


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
حرفه اي بودن، معيار كارآمدي پليس
گروه استان ها _ اصفهان _ فرمانده انتظامي استان در جلسه جمع بندي هيئت بازرسي و نظارت ناجا از قرارگاه جهادي تربيت و آموزش اين فرماندهي، حرفه اي بودن را معيار كارآمدي يك پليس موفق در انجام ماموريت عنوان كرد.
به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "مهدي معصوم بيگي" در جلسه جمع بندي هيئت بازرسي و نظارت ناجا از قرارگاه تربيت و آموزش فرماندهي انتظامي استان، معیار کارآمدی پلیس موفق در انجام ماموريت را ، حرفه ای بودن آن عنوان كرد و گفت: مسلم است كه حرفه ای بودن نیز در سايه آموزش، مهارت و ممارست بيشتر ماموران به دست مي آيد.

وي افزود: اگر پلیسی بخواهد حرفه ای باشد بی تردید باید به موضوع آموزش اهتمام متفاوتی داشته باشد و دانش را به مهارت تبدیل كند.

سردار معصوم بيگي تبديل دانش به مهارت را باعث كارآمدي هرچه بيشتر كاركنان نيروي انتظامي برشمرد و اظهار داشت: در محیط پرتلاطم و پر تحرک ماموریتی ناجا، آموزش همراه با مهارت افزایی دارای جایگاه ویژه ای است.

وي از اهتمام جدي فرماندهي انتظامي استان به مهارت افزايي كاركنان اين فرماندهي خبر داد و افزود:قطعاً هرچقدر در اين زمينه كار كنيم جا دارد زيرا در صحنه عمل شاهد موفقيت هاي بيشتر ماموران در انجام ماموريت خود خواهيم بود.

فرمانده انتظامي استان با اشاره به تاثيرگذاري آموزش در نيروي انتظامي گفت: آموزش يك فرصت است، تهديد را مرتفع و سازمان را در موقعيت برتر قرار مي دهد.

اين مقام انتظامي بيان داشت: از زمانی که قرارگاه جهادی تربيت و آموزش به تدبیر سردار فرمانده نیروی انتظامی و تلاش مجاهدانه سردار جانشین فرمانده ناجا تشكيل شده و بازرسی کل و معاونت تربیت و آموزش هم به عنوان دو بازوی محقق کردن این تدبیر تلاش مضاعف داشتند بحمد الله توفیقات خوبی در زمينه افزايش مهارت كاركنان به دست آمده است.

سردار معصوم بيگي خاطر نشان كرد: طي يك هفته هيئت نظارت و بازرسي اعزامي ناجا از 9 رده فرماندهي انتظامي استان به همراه یگان ویژه را مورد ارزیابی و سنجش قرار دادند كه بحمد الله نشان داد كه نيروها از آمادگي و توانايي بالايي برخوردارند.

وي با بيان اينكه اين گونه بازرسی ها در افزایش کارآمدی و بهره وری فرماندهی انتظامی مؤثر خواهد بود اظهار داشت: معتقد هستم كه بازرسي هاي صورت گرفته از پليس منشاء خير و بركت براي مردم استان و ارائه خدمات بيشتر و بهتر به آنان شده و به ياري خداوند و تلاش مجاهدانه ماموران سخت كوش اين فرماندهي امنيت و آسايش حد اكثري در استان تامين خواهد شد.

سردار، "فرامرز اخلاقي" سرپرست هيئت نظارت و بازرسي از قرارگاه جهادي تربيت و آموزش ناجا نيز در ابتداي اين جلسه ضمن تقدير و تشكر از همكاري و همراهي خوب فرمانده انتظامي استان در انجام بهتر نظارت ها از كسب نمره عالي اين فرماندهي خبر داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون