نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/10/16      8:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:404


نسخه چاپی
رفتار صبورانه و مقتدرانه نيروي انتظامي قابل قدرداني است
گروه استان ها – زنجان – نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به اينكه نيروي انتظامي سرباز و فدايي ولايت است بيان داشت : رفتار صبورانه و مقتدرانه نيروي انتظامي قابل قدرداني است.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، آيت الله "علي خاتمي" در خطبه های نماز جمعه این هفته زنجان به ضرورت هوشیاری و اقدام به موقع در برابر توطئه های دشمن اشاره کرد و افزود: انسان مبارز و مجاهد همواره باید بیدار باشد ، چرا که دشمن هیچ گاه نخوابیده و به طور مستمر مشغول نقشه و توطئه است.

وی با قدردانی از حضور مردم برای خنثی کردن توطئه دشمنان در نا آرامی های چند روز گذشته ، خاطر نشان کرد: پرچم یک کشور ، نماد و هویت و شناسنامه آن است ، ولی با این حال عده ای علاوه بر آتش زدن پرچم کشور، به مساجد و حوزه های علمیه هم جسارت کردند و با ایجاد اغتشاش به اقتصاد جامعه لطمه وارد کردند .

آيت الله خاتمی با قدردانی از رفتار صبورانه و مقتدرانه نیروی انتظامی در جریان نا آرامی های چند روز گذشته، گفت: اکنون دوست و دشمن به این موضوع معترف هستند که نیروی انتظامی از این امتحان سربلند بیرون آمد.

وی با اشاره به اينكه نيروي انتظامي سرباز و فدايي ولايت است، به حضور خودجوش هیئت های مذهبی برای محکوم کردن آشوبگری ها در زنجان اشاره کرد و اظهار داشت : در این حرکت، مردم زنجان از دیگر استان ها جلو افتادند و نقشه دشمن را که می خواست مدال افتخار پایتختی شور و شعور حسینی این دیار را مورد خدشه قرار دهد ناکام گذاشتند.

امام جمعه زنجان با بیان اینکه مردم استان با هوشیاری ، صف خود را از آشوبگران جدا کردند، اضافه کرد : ما نمی گوییم همه آنانی که روز اول در تجمع شرکت کردند، ضد انقلاب هستند، بلکه عده ای هستند که مشکلات زیادی دارند، بالاخره مسئله بیکاری و گرانی یک واقعیت است.

آيت الله خاتمی با بیان اینکه انقلاب اسلامی آسان به دست نیامده ، اظهار داشت : برای پیروزی انقلاب اسلامی  از سال 1342 تا 1357نزدیک به  15 هزار شهید تقدیم شده و برای حفظ آن نیز خون بیش از 200 هزار شهید ریشه نهال انقلاب را که اکنون به درخت تنومندی تبدیل شده، آبیاری کرده است.

وی با اشاره به اينكه راهبرد اصلی خروج از مشکلات، همان مدل علمی و اثبات شده اقتصاد مقاومتی است، تصریح کرد: همه کارگزاران نظام در همه قوا ببینند کجا کوتاهی شده، آن را جبران کنند و اگر کوتاهی نشده، روشنگری شود و مسائل صادقانه با ملت مطرح شود.

امام جمعه زنجان در بخش دیگری از سخنان خود به 17دی سال  1314 و اقدام رضا شاه پهلوی در کشف حجاب اشاره کرد و گفت: مذهب زدایی یکی از توطئه های این نوکر حلقه به گوش غرب بود چرا که استکبار، عفت، پاکی و غیرت دینی را مانع نفوذ کامل خود می دید و همچنین به 19 دی سالروز قیام مردم قم در سال 56 اشاره کرد که این قیام پایه پیروزی و عامل شتاب انقلاب اسلامی بود.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان در ادامه با تقدیر از حضور به موقع و حماسی مردم در صحنه‌ها گفت: بعد از اتفاقات اخیر دشمنان نظام و انقلاب مانند فرانسه، انگلیس، آمریکا و رژیم صهیونیستی جشن گرفته بودند اما حضور به موقع و حماسی مردم در جای جای ایران اسلامی توطئه‌های آنها را خنثی کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون