نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/10/20      15:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:273


نسخه چاپی
قدردانی ویژه جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران از نیروی انتظامی / جمهوری اسلامی تزلزل ناپذیرست
گروه استان ها ـ سمنان ـ جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر این که تغییر رفتار مردم از مطالبه گری به دفاع از آرمان های انقلاب نشان داد جمهوری اسلامی تزلزل ناپذیرست، به طور ویژه از تلاش و زحمات ماموران نیروی انتظامی در اغتشاشات روزهای اخیر قدردانی کرد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین سلامی" پیش از ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان تاکیدکرد: انقلاب اسلامی، مسلمانان را از گورستان جهل مدرن بیدارکرد و از نظام برده برداری نوین نجات داد.

سردار سلامی با بیان این که امام خمینی(ره) حرکتی نبوی(ص) را در عالم طراحی و پایه گذاری کرد که همچون خورشیدی درخشان به جهان تاریک نورافشانی می کند افزود: امروز بیرق هدایت و نجات امت اسلام بر دوش مقام معظم رهبری است.

وی در ادامه به دلایل شکل گیری اعتراضات اخیر در کشور و شیطنت ها و طراحی های دشمنان انقلاب اسلامی در این آشوب ها اشاره و تصریح کرد: فتنه اخیر بر مبنای فعال سازی چالش های درونی رقم خورد و دشمنان سناریوی خود را با این نگاه طراحی کردند تا به نظام اسلامی ضربه بزنند.

سلامی با اشاره به تصویر مقتدرانه انقلاب اسلامی در دنیای امروز اظهار داشت: ملت ایران با آگاهی و تفکیک مطالبات به حق خود از فتنه گران و دفاع از انقلاب اسلامی، شخصیتی جدید از خود به دنیا معرفی کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در فتنه اخیر ملت ایران در حالی که دردمند بود و مطالبه داشت، دردهایش را کنار گذاشت و به جای مطالبه گری از انقلاب دفاع کرد و این نشان داد که مردم ایران بی نظیرند.

سردار سلامی خاطرنشان کرد: ملت ایران در این حماسه ماندگار، آمریکا، انگلیس، عربستان سعودی، تکفیری ها، منافقان و سلطنت طلب ها را یک جا فروپاشاند و دشمن را مایوس کرد.

وی ادامه داد: این حماسه انقلابی مردم ایران در دفاع از ارزش ها به جهان نشان داد که نظام ما ریشه در اعتقادات، باورها، احساس وفاداری و فداکاری مردم دارد و این نظام تزلزل ناپذیر است و دشمنان راه نفوذی به آن ندارند.

سلامی با اشاره به سخنان دیروز مقام معظم رهبری در جمع هزاران نفر ازمردم قم، رهنمودهای معظم له را ترسیم تصویر جامعی از الگوی مبارزه با استکبار جهانی برشمرد.

سردار سلامی در ادامه سخنانش به طور ویژه از نیروی انتظامی به خاطر تلاش و زحماتش در اغتشاشات اخیر قدردانی کرد و لباس پاسداری را جامه خدمت به مردم و انقلاب اسلامی دانست و به پاسداران توصیه کرد: در حل مشکلات مردم، پیشگام باشید./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون