نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/10/20      15:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:535


نسخه چاپی
بیش از 50 کشته در درگیری‌های مسلحانه در مکزیک

گروه بین الملل- درگیری مسلحانه میان باندهای خلافکار و نیروهای امنیتی در مکزیک طی سه روز گذشته بیش از 50 کشته برجای گذاشت.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس و به نقل از پایگاه اینترنتی "هرالدتریبیون"، روز دوشنبه هفت نفر در درگیری مسلحانه در "کابو‌سن‌لوکاس" که یک ناحیه توریستی پرطرفدار است، کشته شدند. در این درگیری چهار فرد مسلح ناشناس شروع به تیراندازی به سمت خودرو گشتی کرده و هر چهار نفر آنها در تقابل آتش با نیروهای نظامی کشته شدند. در درگیری دیگر نیز با همین خودروی گشتی سه نفر دیگر کشته شدند.

روز یکشنبه نیز در یک درگیری مسلحانه دیگر در حومه شهر "آکاپولکو" 11 کشته بر جای گذاشت و شش نفر دیگر نیز در درگیری مسلحانه در ایالت غربی "کولیما" کشته شدند.

ایالت شمالی "چیهواهوا" نیز شاهد مرگ 32 نفر در اثر درگیری‌های مسلحانه بوده است که 23 تن از این کشته‌شدگان در نزدیکی "ال‌پاسو" شهر "تگزاس" بود.

درگیری‌های مسلحانه در مکزیک در چند روز اخیر افزایش داشته است و در تاریخ 20 دسامبر نیز شش جسد از روی رو گذر یک بزرگراه آویزان شده بودند. سال گذشته مرگبارترین سال مکزیک در دو دهه گذشته بود و آغاز سال جدید میلادی باعث کاهش آمار کشته‌شدگان نشده است.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون