نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/10/20      16:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:278


نسخه چاپی| ارسال به دیگران
امروز کارکنان نیروی انتظامی سربازان امام زمان (عج) هستند
گروه استان ها – زنجان - امام جمعه موقت تهران و مشاور عالی قوه قضائیه تهران با اشاره به اینکه نیروی انتظامی از تمامی امتحانات سر بلند بیرون آمده است ،گفت : امروز کارکنان نیروی انتظامی سربازان امام زمان (عج) هستند.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،  آیت الله "کاظم صدیقی" در جمع کارکنان انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه کارکنان نیروی انتظامی حافظان امنیت، نگهبانان مرزهای قانون و سنگرنشینان آرامش جامعه هستند، گفت: نیروی انتظامی همیشه در جهاد و در سنگر است و جهاد در این نیرو هیچ وقت تعطیلی ندارد و خدمت در نیروی انتظامی همیشه باید برای خدا باشد.

امام جمعه موقت تهران با تاکید بر اینکه امروز کارکنان نیروی انتظامی سربازان امام زمان (عج) هستند، گفت: عمود خیمه امنیت، ولایت است ، ولایت، فتنه ها را خاموش می کند و ستون عزت است.  

آیت الله صدیقی با اشاره به اینکه ناجا امین مردم است، بیان داشت: بی خوابی در راستای آرامش مردم ، جهاد و نیروی انتظامی نیز در خط مقدم ایثار و یک نیروی آبرومند است و از تمامی امتحانات سر بلند بیرون آمده است.

مشاور عالی قوه قضائیه با بیان اینکه جهاد دری از درهای بهشت است، تصریح کرد: خداوند این در را برای اولیاء خاص قرار داده است و جهاد به انسان درجه ای می دهد که با هیچ کار دیگری به دست نمی آید.

آیت الله صدیقی به جنبه های مختلف جهاد از قبیل جهاد نظامی ، اقتصادی ، فرهنگی ، جهاد اصغر و جهاد اکبر اشاره کرد و بیان داشت: زندگی سراسر جبهه و آزمون است.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه نماز وسیله طهارت جان و شست و شوی گناهان و سیستم ارتباطی با خداست، گفت : شما همیشه لباس جهاد بر تن دارید و برای از بین بردن دشمنان خدا و ریشه کن کردن ناامنی و شرارت تلاش می کنید.

آیت الله صدیقی با اشاره به توطئه دشمنان در ناآرامی های اخیر اظهار داشت: ما با داشتن دشمن خطرناکی مثل استکبار ، صهیونیسم غاصب آدم کش ، وهابی جاهل و متعصب و منافقان کور دل همیشه باید بیدار و هوشیار و آماده باشیم و چهره نفاق را به مردم افشا کنیم.

امام جمعه موقت تهران با تقدیر از تلاش های نیروی انتظامی گفت: سردار "اشتری" فرمانده ناجا و تمامی فرماندهان انتظامی استان ها عنصری ارزشی ، حسینی ، هیئتی ، ولایی ، انقلابی ، غیرتی و ساعی هستند./ 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون

ارتقاء امنیت وب با وف بومی