نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/10/21      10:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:331


نسخه چاپی
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:
اعتماد مردم اعتبار پلیس است
گروه استان ها – کرمانشاه – فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه مردم همکاری خوبی با پلیس دارند، گفت: اعتماد که امروز مردم به نیروی انتظامی دارند به آن اعتبار و ارزش بخشیده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "منوچهر امان الهی" در جمع کارکنان انتظامی استان با بیان اینکه پلیس امین و حافظ نظم و امنیت جامعه است گفت: نیروی انتظامی باید همواره در جامعه الگو باشد.

وی با ابراز رضایت و قدردانی از تلاش و خدمات پلیس در استان کرمانشاه افزود: کار و خدمت همکاران ما در نیروی انتظامی عبادت و جهاد در راه خدا محسوب می شود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: پلیس باید همیشه تلاش کند تا با خدمت به مردم و ایجاد نظم و امنیت در جامعه، رضای خداوند و اعتماد شهروندان را همچنان جلب کند.

سردار امان اللهی اعتماد مردم را بزرگترین سرمایه و اعتبار نیروی انتظامی دانست و گفت: همه ما موظف هستیم که با ارائه خدمات در شان مردم عزیز استان و تکریم آنان، اعتماد شهروندان را بیش از پیش افزایش دهیم.

وی در ادامه با اشاره به وقوع زمین لرزه دردناک اخیر در استان کرمانشاه و با ابراز همدردی با خانواده جان باختگان این حادثه، اظهار داشت: پلیس از همان لحظات ابتدایی پس از زلزله همه توان و ظرفیت خود را برای ارائه خدمات لازم به آسیب دیدگان به کار گرفت.

سردار امان اللهی با بیان اینکه خدمت رسانی به زلزله زدگان تا هر زمان که لازم باشد ادامه دارد از تلاش نیروی انتظامی در ارائه خدمات به حادثه دیدگان تشکر کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون