نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/10/21      11:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:381


نسخه چاپی
كار جهادي، روحيه انقلابي و اعتقاد ولايي از افتخارات پليس است
گروه استان ها – خراسان رضوي – فرمانده انتظامي استان در جمع كاركنان انتظامي شهرستان سبزوار كار جهادي، روحيه انقلابي و اعتقاد ولايي را از افتخارات و مايه سربلندي پليس دانست.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "قادر كريمي" با حضور در جمع كاركنان انتظامي شهرستان سبزوار، به خادمان امنيت و حافظان نظم و انضباط اجتماعي كه مقابله هوشمندانه اي با جريان فتنه اخير داشتند خدا قوت گفت.

فرمانده ارشد انتظامي استان خراسان رضوي افزود: حفظ، پايداري و تثبيت امنيت از وظايف نيروي انتظامي است و باید در صورت هر گونه تعدي و اخلال در اين مولفه ها، پليس به وظايف و تكاليف خود به خوبي و شايستگي عمل كند.

وي گفت: پليس خود را خدمتگزار مردم مي داند و ما جزئي از مردم هستيم و بايد براي امنيت اين مردم فهيم و قانون مدار تلاش كنيم.

سردار كريمي اظهار داشت: دست و بازوي شما حافظان دين و حاميان رهبر كه افتخارتان كار جهادي روحيه انقلابي و اعتقاد ولايي است را بوسه مي زنيم و از تلاش ارزشمند تان براي حفظ و پايداري امنيت تقدير و تشكر مي كنيم.

وي تلاش ناجا در تقابل هوشمندانه با فتنه اخير در صحه گذاشتن به مديريت خوب و مدبرانه براي كنترل هنجار شكني ها كه از وقوع خيلي وقايع پيشگيري كرد را مايه سربلندي اين نيروي خدمتگزار دانست و گفت: جلوه هايي زيبا و مجاهدت هاي جانانه اي از همكاران عزيزمان در تقابل با جريان فتنه و همراهي و همگامي با مردم براي ارتقاي احساس امنيت آنان بوديم كه برگ هاي زرين ديگري در خدمات صادقانه نيروي انتظامي به ثبت رساند.

فرمانده انتظامي خراسان رضوي گفت: مجموعه اين اقدامات و آمادگي و نمايش اقتدار و توان عملياتي پليس همراه با صبر و متانت و مهرباني با مردم در كنار رفتار قاطعانه و جدي با اخلالگران نظم و امنيت ثابت كرد كه كاركنان نيروي انتظامي مجاهدان واقعي في سبيل الله هستند و براي خدمت به نظام و مردم شريف ايران اسلامي جان در طبق اخلاص گذاشته و سر از پا نمي شناسند.

سردار كريمي عنوان کرد: بايد به اين مردم احترام بگذاريم و به اين نكته توجه داشته باشيم كه برخورداري از امنيت شايسته، رفتار محبت آميز و محترمانه و رفع دغدغه ها و مطالبات آنها از پليس حق مردم و تكليفي بر عهده همه ما است.

فرمانده انتظامي خراسان رضوي در ادامه با اشاره به اين مطلب كه مي توان با يك رفتار مناسب ، يك فرهنگ مناسب ايجاد كرد ، خاطر نشان کرد:‌ با احترام به قانون ، همراهي و همگامي با مردم ، رافت و مهرباني با شهروندان و قاطعيت با قانون شكنان مي توان روند پيشگيري از وقوع‌ آسيب هاي اجتماعي و ترويج فرهنگ قانون مداري را به بهترين شكل ممكن مديريت كرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون