نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1396/10/21      13:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:431


نسخه چاپی
امنیت در مناطق زلزله زده برقرار است
گروه استان ها- کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان با اشاره زمین لرزه شب گذشته در استان کرمانشاه و نگرانی مردم، گفت: پلیس بلافاصله با حضور سریع در این منطقه و شهرستان های اطراف، نظم و امنیت لازم را برقرار کرد.
 
 

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "منوچهر امان اللهی" افزود: پس از وقوع زمین لرزه شب گذشته (20 دی ماه) نیروی انتظامی بلافاصله تمهیدات ویژه در زمینه نظم و امنیت را در نظر گرفت.

وی خاطرنشان کرد: بعد از این زلزله بسیاری از مردم شهرستان های استان به خیابان ها آمدند، از این رو پلیس با اجرای تمهیدات ویژه در کنار آنان است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: با ایجاد امنیت مطلوب و برقراری نظم هیچ مشکلی در نقاطی که با پس لرزه روبه رو شده اند، ایجاد نشده است.

سردار امان اللهی افزود: پلیس همچنین روان سازی ترافیک در خیابان ها و محورهای مواصلاتی نقاط یاد شده را در دستور کار دارد و تردد خودروها به صورت روان در جریان است.

وی گفت: نیروی انتظامی همچنان در آماده باش به سر می برد و آماده است تا در صورت نیاز به مناطق مورد نظر، نیرو اعزام کند.

گفتنی است ؛ زلزله ای به بزرگی 4.7 ریشتر‌ ساعت 19 و 26 دقیقه شب گذشته بخش کوزران را لرزاند، این ‌زمین لرزه علاوه بر کرمانشاه در شهرهای منطقه اورامانات و سنندج نیز احساس شد.

بخش کوزران با 108 روستا و 17 هزار جمعیت در 45 کیلومتری شهر کرمانشاه واقع شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون